• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...3

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ja još ima za siijati pšenicu i orati nekih 30 hekatar ma uživancija a kiša sad opet jebe svaki dan ma kome lepše nek nam...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,163
I ja planiram do nove godine posijati nešto pšenice i tritikala. Pa onda vožnja gnojnice i gnoja pa zimska brazda.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Imam ja tak nekakve rupe na zemlji šta sam ove godine uzeo u zakup. Do ove god je bila samo jedna rupa a sad imaju tri i niko nezna kud vode. Vozio sam se oko njih baš da propadnu ali ništa.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,163
Imao sam ja takvih rupa u zemlji.. i ako je manja onda je zatrpam sa plugom, a ako je veća onda natrpamo guma ili panjeva.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,446
Kod mene na jednom komadu ima rupa u koju kombajn moze komotno upast cijeli. Sad se pored otvorila jos jedna. Poslikat cu bas kad budem orao. Cijeli komad je nizbro i do sad 4-5 metara uvratina ne radimo zbog toga
Evo i posudenog olta u stimanju. Visina sirka je preko 150 cm. Uslikat cu po danu cijelu njivu, po svemu sam jako zadovoljan.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Je samo se mjeri zid a ne koliko je plug bacio. Plug parkiran i svi strojevi pod krov danas.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
svi tako mjere,pa i ja. kako izmjeriti koliko je plug bacio,ne kužim?
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
gogo svaka čast,kako zekan podnosi kišnu godinu,jel ima proklizavanja mislim da se igra s ivim plugom
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
pa,podnosi tako da smo rekordno brzo izorali,s manje goriva...
ima proklizavanja,tamo gdje su bili najgadniji uvjeti,ali sve u granicama normale,i u skladu s ovom godinom.
sljedeci plug bude definitivno 2+1,ima parcela gdje mu je ovih 2x14" taman da se lijepo ore,ali dobar dio bi isao i s tri brazde...
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
gogo moram pohvaliti oranje odlično ,al muzika v traktoru na videu ti je extra :icon_thumright:.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Daj mu stavi tu trecu brazdu kaj se sramotis s ove dvije.:(smirk):.Inace sve :icon_thumright:
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
302
Ja već drugi dan puštam vodu sa njiva a vi tu orete i rasipava se kao da nije padala kiša cijelu godinu. :)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
gogo moram pohvaliti oranje odlično ,al muzika v traktoru na videu ti je extra :icon_thumright:.
ahahaha,vatrogasci su legende!

Daj mu stavi tu trecu brazdu kaj se sramotis s ove dvije.:(smirk):.Inace sve :icon_thumright:

bit ce,taj lemken je samo za probu,a sad mi je ispod nosa umaknul opal 090 rešetkasti 2+1,al bude se našlo nekaj do druge sezone...
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
288
blago vama..ja jedino mogu slušati zvuk traktora i getribe ak orem u 3 sporoj... hahaha
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh