• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Danas smo kupili prikolicu dvije osovine Peitz 8t, trostrani kiper limeni pod 4mm, stranice su drvene i opsivene iz vana sa limom, naletna kocnica, suber na zadnjoj stranici dobra sasija, gume balonke 18 cola i registrirana je. Mana joj je sto nema rinfuzne stranice. Mislim da ce posluziti neko vrijeme dok se ne popravi situacija kod nas:)
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Na mobu sam pa mi ne ide tj neznam bas, jedino da nekom posaljem na mail ili viber?
 
Posljednje uređivanje:

kduh

Novi član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
13
Kako so se pokazale prikolice Leško?

Poslano z mojega HTC Desire 820 z uporabo Tapatalk
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,900
Prinova , Silver Car , 9,5 m3

eapgkl.jpg


33e7fpx.jpg


2jd2sep.jpg


kf629t.jpg
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
A i mi tako nešto razmatramo ali s starim nikak na zelenu granu,njemu to nekak nestabilno izgleda...te sve talijanske koje imaju dosta uzi trag kotača od same širine sanduka i dosta veliku visinu od poda.

Koja je dimezija guma na ovoj prikolici ?

Cijene 39000kn ili ?
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Da to i mene zanima,bila je jedna tu u selu i bas sam gledao kak ima premalu colazu za toliki sanduk,zbog transporta a i zbog same voznje po njivi ili putu..barem da su 17",a jos bolje 19..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,421
13.0/65-18 na istoj zapremini razmisljam zamjeniti s kamionskim profilom bas zbog nosivosti.
Takve imam na 5t prikolici i to je taman. Tovario sam preko 6 i to im je previse.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Ove kakve ima Matija kod mene izdurale vise od 10 godina, samo je jedna osla, a dosta puta vozila 7.5 tona, uglavnom 6.5 t.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Vecina priča kod da nikad nije 15,3 cola imala na prikolici.

Na standardnim prikolicama za sijeno ili gnoj su gume 10/70/15,3 i drže bez ikakve brige ako su anpumpane propisno, dok ova 11,5/80/15,3 je još šira 5cm i u promjeru veca 15 cm skoro tako da to nosi bez brige.

Pogledao sam dosta prikolica 8-10 tona i sve su na toj dimenziji bile,jedino pronar ima isti promjer ali šire 400/60/15,5.
 
Na vrh