• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
@yama13, nemoj skidati federe, jer bude osovina preslaba.
S druge strane, po cesti je puno udobnija za voziti.
A ako misliš slagati rudo za nisko kvačenje, pomakni i osovinu unatrag, da dobiješ nekih 1200...1500kg na rudu.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
613
Ma nisam baš na cesti pretjerano, tu i tamo, al bi je svejedno htio registrirati ako je moguće
Da to sam razmišljao, al je osovina sifurno 8x8cm, rudo bi ostalo isto, nebi ništa dirao osim tih federplata da izbacimo i da malo bi pomaknuli osovinu prema iza..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Ovu novu tursku ne moze registrirat, kipa samo nazad, nema rinfuzu ni suber iza, cudna dimenzija guma, sasija slabija nego na TV od 1.5 tone, nepotrebni federi.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Meni se sviđa da naprave kak kome paše ak nečeš ono kaj imaju u ponudi. Al ja za raketu baš moram doma delat, jer to bu van svake serije 😂
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Nemaš brige, izračunam.Mogu izračunati, samo bi trebal znati koliko su teške dodatne stranice (uz mjere i masu prazne prikolice).
Ali to je jednostavnije riješiti dok važeš grožđe.
Vagni samo osovinu, praznu i punu, te cijelu prikolicu, praznu i punu :)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
A nemam tu privilegiju da me čekaju dok se ja zajebavam na vagi😂
Koje dimenzije ti trebaju? Prazna je 1100, tako piše na pločici
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Pogledaj skicu koju sam nacrtal, pa snimi uzdužne mjere koje su tam skicirane ;)
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Pozdrav društvo. Nisam pretraživao forum pa sory ako je već netko pitao isto.
Naime,zanima me tandem prikolica 10tona,novu kupujem. Imam nekoliko opcija,među njima je i turska,pa ako netko ima sličnu ili istu molio bih iskustva. Pitao sam na nekoliko mjesta,netko je zadovoljan a netko naravno nije. Cijena je 70 000kuna za tursku,90 000 kuna za Leško i preko 100 000 kuna za Tehnostroj ,Pronar i ostale,a to mi je skupo.
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Jel ima netko iskustva sa Alper prikolicama,kažu da su iste kao Hummel a nešto jeftinije,u planu mi je kupit 10t
dvoosovinku.
 
Na vrh