• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Prikolice

Koliko sam čuo da su dosta nestabilne kada ima tereta žito , kukuruz i sl, lako se prevrnu. Do srpskih Zmaj najbolje
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
mislio sam na jednoosovinku 4 tone za mane dosta 19 000 kn sa pdv-om u se-kra
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Prikolice

To ne znam kod nas su samo dvoosovinke ili kamionske
 
R

robert

Guest
jel zna tko sta o pronar prikolicama,jesu dobre i to?skupe nisu,pa me zanima tandemka od 14-15tona za repu vozit...ili obicna dvoosovinka od 10 tona...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Kolika je cijena! Ako nije velika razlika uzmi Tehnostroj, jer one su zakon!
 
B

Bobo

Guest
Da, tehnostroj je zakon, ali kad vidim da prikolica kosta kao moj traktor, dodje mi da se objesim...

Vidio sam prije par godina negdje u okolici Bjelovara da lik vozi novog MTZ-a 90Ks i dvije tehnostrojke. Sve novo!

Ja bih se ubio kad bih to kupio... Puno je bolje kupiti kamionsku prikolicu polovnu, nego dvije nove tehnostroj! Kamionska ce sahranit svaku tehnostroj prikolicu, a za manju cijenu...

Kod mene svatko tko vozi na silos sa traktorom od 100+Ks ima kamionske prikolice i da vidis posla...
 
B

Bobo

Guest
Evo, gledam po oglasniku prikolice od 20-akt nosivosti, 3-strano kipanje, balonke za 5-6 000€ i sad ti reci da bi kupio tehnostrojku, naspram ovoga:
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Možda sada bi ! Koliko ima kilograma prazna? Daj pronađi koju tamdemku!
 
B

Bobo

Guest
Nemam pojma nista o prikolici, slika je prva koji sam stisnuo na oglasniku... nemam pojma ni koje je ova godiste, ni koja je cijena, ali je jeftinija od tehnostrojke, sigurno...

imas ih pun oglasnik... potrazi malo pomocu trazilice na njihovoj stranici, pa ces vidjet kakva je ponuda...

Stvarno ima prikolica cijelo cudo...

Sto se traktorske prikolice za na silos tice, ne mora bit ni kiperica, ako se mene pita, samo da su pod i stranice citave..
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ako na dan spremim 150 tina silaže koliko bi ljudi trebalo da se to istovari? Ispod 5 ljudi ne, a da ne pričam koliko je sporo jer se vade stranice! Pogledaj pod siliranje, mi skipamo i s ralicom ravnamo!
 
B

Bobo

Guest
Ok, nadjes si kipercu, pobogu, kao ova sa slike, sto fali takvoj prikolici?

Da mi treba neka velika prikolica i da imam traktor od 100Ks isao bih gledat bas ovu sa slike. Dvosmjerne kocnice, 3-strano kipanje, balonke... ma sve sto treba biti na prikolici...

Tehnostroj bih gledao da prepolove cijene, jer da prikolica kosta koliko i IMT 539 je bezobrazno... Sto na prikolici ima toliko kostat, pobogu?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ništa ne fali toj prikolici, ali nije cijena 5000 6000 eura! A ako je neka manja razlika onda radije tehnostroj!
 
B

Bobo

Guest
Evo ti samo mali dio oglasnika i ponuda prikolica, pa mi reci je li vise isplativo uzet tehnostroj, ili neku od ovih ovdje...

Ja ovdje vidim bar 3 dobre prikolice. Neka jedna od njih odgovara potrabnim zahtjevima, i bolji je izbor od tehnostrojke...

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Bobo , probaj nazvati koji broj i pitaj da li se prikolica može registrirati , pola njih je bez papira :(
 
R

robert

Guest
gledao sam u njemackoj,ima ih jako dobrih,povoljne su,pa ne znam jos bil uzeo tamo ili novu pronar.imam zmajevke vagonke(sajlasice) za repu su odlicne,visoke,jake,same kipaju...kipam na u vratine,uopce ne izlazim iz traktora,jer se otvaraju preko sajli,samo su mi male,najbolje bi mi odgovarala guzara od 17-18 tona.
 
B

Bobo

Guest
Tko te za papire pita?!?

Kopcaj i vozi... za te pare bi ju uzeo svakako...

Mene nikad policija nije zaustavila i pitala za registraciju prikolice, a i kad je zetva, moze i traktor bit neregistriran, pustaju, tako da...
 
Na vrh