• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oštrenje lanca

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,880
Može li mi tko objasniti koja je razlika u tim brusilicama osim u orejima jer zadovoljava i onaj plastičnjak?
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
Plastične obično imaju slabije motore koji se griju a i savija se cijeli ako ne paziš kod stiskanja pa je neprecizno brušenje. Uglavnom služi svrsi ako ne brusiš puno. Samo treba imat osjećaja. Nisu za sivonje.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
Link iz Rijeke
Ništa od toga, ja naručio prije 6 mjeseci nitko mi ništa odgovorio nije

@Tommy vraga za sivonje, nije ni za mene...ili hoćeš reći da sam ja sivonja? :unsure::D
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
A kakav ti imaš? Ja sam prije radil sa onim iz Lidla i služi svrsi al treba biti pažljiviji nego sa ozbiljnijom brusilcom od recimo 200€.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
imam dva iz lidla, jednom se izvlači osovinica rotora, taj ima alu postolje, a drugi ima plastično postolje ali se uvija kao gumeno :D
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
966
Može li mi tko objasniti koja je razlika u tim brusilicama osim u orejima jer zadovoljava i onaj plastičnjak?
Plasticni se savija pa naostris lanac ali ti podrezava pila. Nemres debelo drvo odrezati jer se zacvika list u krivulji koju reze.
Bolje uzmi plehnati
 

Najnoviji postovi

Na vrh