• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Paprika

Mateuss

Član
Tu od
9 Lis 2012
Poruka
467
Jutros ubrana za današnju pripremu ima je jako puno, zdrava bez bolesti i štetočina.

 

Mateuss

Član
Tu od
9 Lis 2012
Poruka
467
Dali netko zna koja bi ovo mogla biti sorta paprike idealna bi mi bila za zimnicu i kako doći do sjemena.
Imao sam prošlu godinu Slonovo Uvo slična je ali je ova puno veća i teža.

 

gonzo1

Novi član
Tu od
12 Kol 2014
Poruka
5
Pozdrav svima,pratim forum,ali tek sad sam se registrirao.
Ja sam prošle godine imao ajvarke slonovo uho i Ljubov dlan koja je krupnija i zatupljenijeg vrha od ove na slici,ali ima raznih varijacija.
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
Jutros ubrana za današnju pripremu ima je jako puno, zdrava bez bolesti i štetočina.


Mateuss jel ove krem bjele rastu prema gore?
Paprika ti je odlična!

Gonzo 1 .."Ljubov dlan".., gdje si nabavio sjeme?
 

Mateuss

Član
Tu od
9 Lis 2012
Poruka
467
Ne paprika je prema dole.
Ove paprike sam donesao iz Bosne, idem dole za 10-ak dana pa ću pokušati nabaviti i sjemena.
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
Ne paprika je prema dole.
Ove paprike sam donesao iz Bosne, idem dole za 10-ak dana pa ću pokušati nabaviti i sjemena.

E to se traži,nabavi po jednu vrećicu više :icon_keel: i usput pogledaj kako stoje sa sjemenom "egzotičnih" paprika,rajćice..mislim onih neuobićajenih,crnih,ljubičastih,naranđastih,smeđih paprika i razno raznih sličnih rajćica..meni Bosna nije blizu pa zato kažem i molim, samo da je ima..? :(wasntme):

Sjeme sam nabavio na Njuškalu,inače je srpsko sjeme, evo jedan link za nabavu fantastična paprika,pozdrav!

:biggrin:,hvala ali baš te nema :=:)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Moje paprike: Najljuća...Trinidad Scorpion:
I "slatke"
 

Prilozi

  • WP_20140825_002.jpg
    WP_20140825_002.jpg
    33.1 KB · Pregleda: 161
  • WP_20140829_001.jpg
    WP_20140829_001.jpg
    67.3 KB · Pregleda: 231

adan

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
410
Moje paprike: Najljuća...Trinidad Scorpion:
I "slatke"

Slika je super kombinacija, škorpion i nož, ako to pojedeš nećeš ni osjetiti da ti netko recne komad jezika, ljuto do besvjesti, pravi mazohizam. Ima i ljuća Karolina Riper, ako se uopće može osjetiti razlika.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,419
Koja je to? Ove godine je nisam sadio, nagodinu je u planu i programu.
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Ne bih o imenu sorte,jer mi nije bilo lako i jednostavno nabaviti sjeme...
Ali radi se o paprici namijenjenoj isključivo za plastenički uzgoj...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Jel paprike za ajvar prezahtjevna kultura da se prizvodi na običnom seoskom domačinstu za svoje potrebe ..spremanja ajvara ?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@jandric,poštujmo odluku čovjeka da ne iznosi u javnosti ime paprike koju je pokazao.To je njegovo pravo i nemamo mu šta zamjeriti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh