• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Paprika

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,264
Idil je od S&G-a. Sadio sam je pred tri godine. Jako krupna, blago zelenkasta i vrlo rana. Razlog zbog koje je ne sadim je to što ja furam samo papriku koja je više žute boje. Usporedio bih je po boji sa Istrom, ali je još malo zelenija.

Plevak dali je zelenija od Vedrane.
 

ludimilojko

Član
Tu od
6 Srp 2011
Poruka
245
Nitko ništa nepiše o tzv. paradajz paprici, sadi li je tko, kakva je što se tiče prinosa, roda po stabljici, dali netko zna?
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
kaže mi kolega da je gledao neku emisiju neki dan i da su pričali o prinosu paprike od 200kg na metar kvadratni? jel on to dobro čuo ili je to oguće uz neke tehnologije?

zar nitko nije gledao tu emisiju?
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Tražio neke slike za jednog g. selekcionera paprike i naletim na ove slike :) To mi kod patliđana buknio slak. Pošto me već ispametio prethodnih godina namjerno sam ga ostavio. A je fora he he...
fotografija0183.jpg

fotografija0184w.jpg

fotografija0185.jpg

fotografija0186.jpg

fotografija0187b.jpg

fotografija0201.jpg
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
He he drago mi je da si primjetio :) Namjerno sam stavio tu sliku :) Slak ima problem ;) A kako sazrije ta paprika u debeloj hladovini? Njoj to po broju dana izgleda kuca sat.
 
D

dabi

Guest
može mi itko pomoći,nova sam ovdje,i fulam temu no kome se obratiti za ugovor krastavaca...:prayer::prayer::prayer:
 

majdra

Novi član
Tu od
10 Sij 2012
Poruka
17
Najznačajniji štetnik kojeg je teško riješiti isto kao što je teško naći iglu u plastu sijena, je kukuruzni moljac. Jedino ljepljive žute pločice, feromoni i pravovremeno reagiranje sa Matchom ili Calypso + Beta Baythroid(lošije) ili neki drugi meni manje poznati, može malo pomoči
Dali ima nešto novo u vezi kukuruznog moljca ? Kao štetočine u paprici.
20110723_02.JPG
 

Najnoviji postovi

Na vrh