• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Paprika

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Posađen je i drugi plastenik prošli tjedan...

Flanci su extra, veliki i zdravi, jedva čekali da dođu u zemlju...
Ima cabage još slikica, nadam se da bude darežljiviji :)
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Trenutno molim Boga da temperatura u plasteniku ne padne ispod točke smrzavanja. Ova godina stvarno ima svoje mušice, čak čitave stršljenove.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
a zašto toliko žurite sa tom sadnjom,nije to neka razlika sačekati desetak dana i biti miran,znam da svi hoćemo biti prvi ali nejde to baš tako.
 

graa

Član
Tu od
11 Velj 2011
Poruka
62
jedno pitanje: "kada posadite rasadu u foliju je li rupu zatrpate i kako?"
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
jedno pitanje: "kada posadite rasadu u foliju je li rupu zatrpate i kako?"

Ja bi tebe zamolio da mi objasniš kako se može nešto posaditi ako se ne zatrpa.
 

graa

Član
Tu od
11 Velj 2011
Poruka
62
Ja bi tebe zamolio da mi objasniš kako se može nešto posaditi ako se ne zatrpa.

mozda samo spustis u rupu..:oops::oops: znam da je glupo pitanje ali nov sam pa ces mi valjda oprostiti

je li tko ima kaku fotku rasade cisto da vidim kako bi trebala izgledati
hvala
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
mozda samo spustis u rupu..:oops::oops: znam da je glupo pitanje ali nov sam pa ces mi valjda oprostiti

je li tko ima kaku fotku rasade cisto da vidim kako bi trebala izgledati
hvala

Nijedno pitanje nije glupo glup može biti samo odgovor papriku sadiš isto kao i sve drugo povrće sa ili bez folije a ako se vratiš malo unazad imaš slike flanaca paprike što smo stavljali ja i cabage.
 

graa

Član
Tu od
11 Velj 2011
Poruka
62
Nijedno pitanje nije glupo glup može biti samo odgovor papriku sadiš isto kao i sve drugo povrće sa ili bez folije a ako se vratiš malo unazad imaš slike flanaca paprike što smo stavljali ja i cabage.

hvala ali sam mislio viditi kakva je moja a kakva bi trebala biti... malo sam nesiguran je li radim dobro :madmana::madmana::madmana::madmana:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
hvala ali sam mislio viditi kakva je moja a kakva bi trebala biti... malo sam nesiguran je li radim dobro :madmana::madmana::madmana::madmana:

Ako hoćeš usporedbu stavi sliku paprike i ja ću staviti svoju pa onda uspoređuj.
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Danas je počela prva berba paprike, nikad mi tako rano nije došla.Vidjet ću koju ću cijenu postiči, neki dan je bila 22 kn(bruto)
 

seva

Član
Tu od
8 Tra 2010
Poruka
234
Danas je počela prva berba paprike, nikad mi tako rano nije došla.Vidjet ću koju ću cijenu postiči, neki dan je bila 22 kn(bruto)
Svaka ti dala....nekad sam i ja brao oko 20. 05.,a ove godine ako bude berba za 15dana,biće dobro.........
Nego,danas sam posadio slonovo uvo,jel to malo pokasno,a?
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Danas je počela prva berba paprike, nikad mi tako rano nije došla.Vidjet ću koju ću cijenu postiči, neki dan je bila 22 kn(bruto)

Svaka čast za ranu berbu , jesu li to hladni plastenici.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Svaka ti dala....nekad sam i ja brao oko 20. 05.,a ove godine ako bude berba za 15dana,biće dobro.........
Nego,danas sam posadio slonovo uvo,jel to malo pokasno,a?

Šta kasno, ja još nisam ni folije navukao. Još 750 kontejnera paprike drhti u plasteniku. Ima vremena, bit će topla godina.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Šta kasno, ja još nisam ni folije navukao. Još 750 kontejnera paprike drhti u plasteniku. Ima vremena, bit će topla godina.

cabage.
Jeli kod tebe skoro stigla paprika za berbu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh