• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pecenjara

L

lupo

Guest
e ovo mi se više sviđa nego ovaj američki način! ovo je bar naše i znamo kako će ispast... a od amera se nisam nikad dobro napapa :) bome imam iskustva da oni samo kod nas ostaju u nevjerici koliko vrsta i načina pripreme jela imamo dok kod njih se napravi viša matematika od običnog roštilja i to sa hrenkovkama!!!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
kada smo kod hrenovka,evo kako sam ih danas pekao,nisam mogao dočekati ručak...
a za svaki slučaj još ubacio kobasu,nekako mi hrenovka izgledala sićano..
prosto ko pasulj.:lol:
24wyiyp.jpg
 

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
ovako izgleda moja pecenjara,mislim da izgleda fino,a vi recite vase misljenje
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ovako izgleda moja pecenjara,mislim da izgleda fino,a vi recite vase misljenje

pečenjara je ljepa dobro se uklapa u prostor ali ti nešta unutra fali:rolfer::partyman:
 

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
pokusati cu drugi put postavit jos koju sliku,sada nece valda zbog jake zime....
 
B

BAGERISTA

Guest
kada smo kod hrenovka,evo kako sam ih danas pekao,nisam mogao dočekati ručak...
a za svaki slučaj još ubacio kobasu,nekako mi hrenovka izgledala sićano..
prosto ko pasulj.:lol:

Koja snaga motora je potrebna,,,,i koji okretaji,,,dali je direkt spajano,ili...:scratch:scratch

ovako izgleda moja pecenjara,mislim da izgleda fino,a vi recite vase misljenje

svaka čast,,,ljepo odrađeno..:partyman::partyman:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
evo i jedne od mene , tu sam sliku imao na računalu sutra ću poslikati kompletnu.
 

Prilozi

  • Picture 005.jpg
    Picture 005.jpg
    53.6 KB · Pregleda: 197
B

BAGERISTA

Guest
Netrebaš,,,,,ovo je dovoljno..............:partyman::partyman::partyman::drinkers:šala..:lol::lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
ovako izgleda moja pecenjara,mislim da izgleda fino,a vi recite vase misljenje
izgleda super....
pečenjara je ljepa dobro se uklapa u prostor ali ti nešta unutra fali:rolfer::partyman:
je,slažem se...
Koja snaga motora je potrebna,,,,i koji okretaji,,,dali je direkt spajano,ili...:scratch:scratch:

1 konj koji vrti....:lol:...spojeno je direktno na stup od struje...:lol:
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
evo i koja slikica moje prvo je napravljena pecara a onda od starinske cigle sazidani stupovi i između njih zid i sada je to jedna vesela prostorija 7x8 m, evo slikica
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
Svaka čast , lepo odrađeno ja isto planiram da ispred pečenjare napravim jednu prostoriju 4*8 i da sve stavim pod krov
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
evo i koja slikica moje prvo je napravljena pecara a onda od starinske cigle sazidani stupovi i između njih zid i sada je to jedna vesela prostorija 7x8 m, evo slikica

baš si bezobrazan očeš da se zadavim u vlastitoj slini ali na pečenjari svaka čast:prayer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
evo i koja slikica moje prvo je napravljena pecara a onda od starinske cigle sazidani stupovi i između njih zid i sada je to jedna vesela prostorija 7x8 m, evo slikicaL]

lijepo napravljeno...;)
kako kaže farmer u potpunosti se slažem sa njime...:lol:
 
L

lupo

Guest
***** ti limun ........ ajme da je malo rebaraca pa polit limunom.......amje.......... e ovi vikend ću i ja hobu ispod peke ....ovi tjedan sam uspija izronit par komada tako da su sad one na redu
 

Najnoviji postovi

Na vrh