• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Peradarstvo

H

Hrvach

Guest
Patke Charry Valley, kokoši Brame, križanci Brami, domaće seljački mix itd...
 
H

Hrvach

Guest
Kaj su to biserke ili pure? Mislim da su biserke ali nisam siguran...:scratch:mrgreen:
 
H

Hrvach

Guest
Jel ima koja za prodaju? Kad se zna kod njih koja je muška ,a koja ženska?
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Nema nis za prodaju,sve sam vec prodo..a ovo sam jos uzo za sebe da imam i bijelu boju..ako sve bude kak treba bude nesto na proljece za prodaju:D
 
H

Hrvach

Guest
Evo napokon slike mojih Jureka ili točnije Dorica.
Crni kokot i kokica, vidite kolko su im operjale noge za razliku od jureka


Više slika kasnije imageshack je otišo na godišnji i više neće učitavati slike..:rolleyess:
 
H

Hrvach

Guest
E ljudi imam problem! Danas su mi kokoši izletila crijeva, točnije izašlo joj je nekaj za kaj mislimo da su crijeva dok se napela da bi se "olakšala" to joj je krvarilo pomalo i stalno si je to kljucala i druge kokoši su kljucale pa joj je na kraju morala presuditi sekira. Jel mi neko može reč kaj je to i od čega dolazi?
 

Voicee

Član
Tu od
27 Lis 2010
Poruka
163
E ljudi imam problem! Danas su mi kokoši izletila crijeva, točnije izašlo joj je nekaj za kaj mislimo da su crijeva dok se napela da bi se "olakšala" to joj je krvarilo pomalo i stalno si je to kljucala i druge kokoši su kljucale pa joj je na kraju morala presuditi sekira. Jel mi neko može reč kaj je to i od čega dolazi?

Trebalo bi vidjeti da nije kokcidioza a možda je malo jači proljev.Probaj u smjesu dodati Farmatan plus prašak i za par dana bi trebalo biti bolje a ako je kokcidioza onda joj vjerojatno nema spasa samo je problem što se to hoče proširiti.Daj ju za sada odvoji da je drugi ne mogu kljuvati i da ne mogu do njenog izmeta.
Koliko je koka stara?
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Trebalo bi vidjeti da nije kokcidioza a možda je malo jači proljev.Probaj u smjesu dodati Farmatan plus prašak i za par dana bi trebalo biti bolje a ako je kokcidioza onda joj vjerojatno nema spasa samo je problem što se to hoče proširiti.Daj ju za sada odvoji da je drugi ne mogu kljuvati i da ne mogu do njenog izmeta.
Koliko je koka stara?

Presudila joj sekira :axe:
Zakasnjela reakcija :mrgreen:
 
H

Hrvach

Guest
Baka ju je čistila i veli da joj je puklo jaje i oštetilo crijevo pa je to sve izašlo van. Ne bi joj bilo spasa. Bila je stara godinu i pol, jedna od najagresivnijih kokoši koje imam,ali i jako dobra nesilica. Na proljeće radim remont jata pa će sve stare ić na vječne pašnjake,a mlade zauzimaju njihovo mjesto.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kupiš i sutra i 1 10 budu taman mjesec dana .
Ima i valionca bakmaz ...mada mislim da oni surađuju
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nemoj tako da si ju sjekirom da nebi koji iz kakve udruge podnio tužbu pa odu kokoši za trošak i kaznu:axe:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Imam jato mladih kokoši( cca stare 2 mj.)
Kad dišu čuje se hripanje , i (valjda) šmrcaju ..
Rado bi im pomogel ..ali ne znam kak?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Garant su pokupile neki virus preko ove vručine,jer znam prije nekoliko godina mi je jedan stari ali kvalitetni veterinar rekao da budemo najebali sa svim živim stvorovima što ih hranimo za vlastite potrebe jer ova vručina donosi iz Afrike mnoge opasne i ovdje nepoznate boleštine i tako da samo dobar imunitet bude spašavao životinje dok se ovi naši ne snađu u vremenu i prostoru:partyman:
 

Voicee

Član
Tu od
27 Lis 2010
Poruka
163
Imam jato mladih kokoši( cca stare 2 mj.)
Kad dišu čuje se hripanje , i (valjda) šmrcaju ..
Rado bi im pomogel ..ali ne znam kak?
GEOMYCIN®
5,5% topljivi prašak + vitamini
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Treba nekome pjevac?

Imam crnog Australorpa i to dva. Mozemo se i đorat za nesto :D
netrebaju mi ta dva jer imam cetiri heh.
stari su 6 mjeseci,ljepog perja sjajnog. pa ako nekog zanima,stavit cu i sliku ovdje sutra sam da fotkam
 
H

Hrvach

Guest
Drmr imam doma jedno 8-10 kokota australorpa tak da mi najmanje to treba.
@ Ajkula kaj se tiče sjekire... Boli me ..... za sve udruge. Nisam ja krava da pasem travu i jedem kuruzu i soju. Ovo je bilo humano uklanjanje boli kokoši. Lijepo sam pozvao velečasnog da joj da posljednju pomast i kad je on izmolil svoje sekira je pala sama od sebe. Sirota je stradala u nesreći..
 
H

Hrvach

Guest
Lijepe su ti kokinkine, vidi se da gazda dobro vodi brigu o njima. Daj si malo prouči stavljanje slika na forum da ne stavljaš linkove nego da se otvori slika. Mene su danas Jureki izmučili ko nikad do sad. Pobjegli su mi,a ne možeš ih polovit. Gamad mala gori su od fazana kad počne letit, svaki na svoju stranu. S mjesta se digne valjda 2 metra u zrak i ravno na krušku, dok se ja popenjem na krušku već je ovaj dole... Uglavnom dobrih 40 min muke su mi danas priuštili. Da sam imal zračnicu već ih ne bi bilo na ovom svijetu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh