• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Peradarstvo

H

Hrvach

Guest
prije svega svim peradarima sretna i uspiješna nova godina,ja sam se peradarstvom počeo baviti iz hobija a iz dana u dan mi sve to predstavlja sve veću zanimaciju posebno za vrijema školskih praznika znam katkad sjediti pokraj peradarnjaka 3-4 sata ovo mi je prvo proljeće da čekam : piliće,tučiće,pačiće i sl. zato vam želim puno sreće u povaljivanju peradi ali se držim one:bože daj svima al kad daješ ne zaboravi ni mene::lol:
:lol::lol::lol: Bože, kakve se meni misli motaju po glavi kad čitam ovo povaljivanje. Hvala kolega, također puno uspjeha i tebi s uzgojem, samo smireno i strpljivo..
 

donmarco

Član
Tu od
28 Velj 2011
Poruka
237
Od 01.01.2012. moje koke nesu po 6 jaja na dan, do sada je bilo AKO 2 . Ja sretan jer punica po prvi puta imala žute kremšnite za novu godinu. :prayer:
 
Posljednje uređivanje:
H

Hrvach

Guest
:rolleyess::lol: Nemoj da punica vidi ovu poruku inače bude:axe: Samo nek nesu da punica češće radi kremšnite. Možda su te pronesle od nove godine od šoka, napile su se pa ih je kokot "odštopal" :mrgreen:
 
U

uzgajivachpk

Guest
ljepe jesu to znam ali to nisu moje to je samo probna slika ove su moje :crna koka i pijetao!!!!!!!!!!!!!:mrgreen:

sad kad si ih vidio možeš li mi reći o kakvoj je vrsti riječ i što misliš kad će pronjeti? a to je i još jedna pšenična koka!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
H

Hrvach

Guest
Kak je lijepo vidjet da se je mali Rakičan dobro uklopio u Posavinu hahaha
 
H

Hrvach

Guest
Evo i tvojih pijanih raci po želji... Gle kak im se oči svjetle od gemišta i višnjevca:partyman::lol::rolleyess:

 
U

uzgajivachpk

Guest
lako za patke a kako komentiraš moje koke na drugoj slici:eek:.
 
H

Hrvach

Guest
Fora su kokoši, vidi se da su još mlade. Nisu baš slične mojima.
 
U

uzgajivachpk

Guest
neće više rasti : pivac-600 g ,koke po 500 g što misliš kada će pronjeti stare su 5 mj. dosegle su maksimalni rast .:)
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Peradari,samo da vam se pohvalim da mi je pijetao kokinkine šampion na izlozbi u velkoj gorici :))))))))
 
L

lupo

Guest
Peradari,samo da vam se pohvalim da mi je pijetao kokinkine šampion na izlozbi u velkoj gorici :))))))))

čestitam kolega!

a šta lipše nego kad se trud isplati i nagradi.............
 

Najnoviji postovi

Na vrh