• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Peradarstvo

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Evo novih slika,valjda nisam dosadan..
A Miljenko jeste vi zivi?:lol:
DSC00649.jpg

DSC00653.jpg

DSC00655.jpg

DSC00656.jpg
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
A Miljenko jeste vi zivi?:lol:

ma evo me, živ sam...ovih dana imao malo predbožićne aktivnosti... danas sam radio nešto dobro :drinkers::drinkers:






dvije purice se sunčale na vatri..
...i da, Filipe, bio si u Sisku a nisi navratio do mene, baš zločesto :axe:
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
oo ljepe su ove purice :prayer:

ma budem doso jedan,ako ce hrvoje htijet ic pa da dodemo skupa :!:
 
H

Hrvach

Guest
Vidim ja kuju se neki opaki planovi.. Pure se legu 29. al lako se mi nađemo 28. pa pijemo i dežuramo cijelu noć dok se ove legu. Mora neko biti "babica" na porodu. Miljenko, kaj su se to sunčale one pure koje su nanesle ova jaja kaj su kod mene u inkubatoru? Na štefanje stajem okretati jaja i onda slijedi čekanje rezultata.
 
U

uzgajivachpk

Guest
imam jedno pitanje moje hpk su male a ostale hpk koje sam vidio su skoro duplo veće iako su iste dobi od 5 mj.jesu li moje neka druga vrsta hpk ili im trebam davati onu hranu koncentrat da više narastu skroz sam zbunjen dali te kokoši sjede na jajima kao i veće katice jer ove su veličine duplo manje od ostalih hpk koliko bi one sada trebale biti teške? e ikako postaviti sliku na forum?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

donmarco

Član
Tu od
28 Velj 2011
Poruka
237
1google
2tinypic
2a odabereš link tiny pic
3klikneš choose file - odabereš sliku sa računala
4 tamo piše image default, NEMOJ TO, već klikni na to i odaberi "message board", tako si odabrao veličinu slike neovisno kakav je original, a pogodnu za forum
4a klikni upload, onda te on pita da prepišeš nešto što piše, prepiši i klikni
4b dobiješ share this image
5copySVE onou žutom polju tamo gdje piše IMG code for forums and message boards
6 Paste u odgovor gdje želiš da se ta slika pojavi
7 kraj, sad sve znaš
 
H

Hrvach

Guest
Uzgajivač, ti nemaš HPK nego neke križance isto ko i ja. Nisu sve male kokoši HPK isto kak i nisu svi mali psi pudlice. Sve kokoši osim nesilica sjede na jajima, pogotovo te male. Tvoje su premlade da bi sjedile kak smo ti već napisali. Da ti objasnim jednostavnim rječnikom, ne može žena zatrudniti prije nego kaj postane zrela za to i dobije mengu. Mislim da je to najlakši način da ti objasnim o čemu ti pričamo. Veličina ovisi o pasmini s kojima su te kokoši prije križane.
U vezi slika!!!
Čitaj pravila foruma i čitaj upute. Prvi podforum,prvo odjeljenje imaš temu o postavljanju slika: http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=21784
 
U

uzgajivachpk

Guest
a sto zanaci please enter VALID EMAIL ADRESS I, ZNACI ONE DOBRO SJEDE NA JAJIMA
 
H

Hrvach

Guest
To ti znači da daš važeću email adresu (tvoju naravno), nemoj da odemo offtopic. Trebale bi dobro sjediti na jajima
 
U

uzgajivachpk

Guest
oprostite mi sto sam dosadan ali hrvach ako se ne varam imas iste koke kao ja možes li mi reci nesto o njihovom razmanožavanju.molim te.
 

donmarco

Član
Tu od
28 Velj 2011
Poruka
237
Oprosti molim te, ali ti si stvarno dosadan.
Ja imam skoro 50 godina, došao sam iz grada živjeti na selo. i nikada nisam imao tako prisnih doživljaja sa životinjama, pa sam se ipak prije malo informirao o svemu što me interesira vezano uz njih. Jednostavno sam u ovim godinama uključio GOOGLE, pročitao stotine stranica, i sad pitam stvarno neka pitanja koja su mi nova (germa i sl.).
I gle, ako za 3 kune kupiš pilića, nemoj očekivati svjetsku klasu, nego kupi za 15 (kao ja, recimo original jato kokoši Hrvatica 10+1) pa kad silom prilika ostaneš na jednoj, iz neznanja, onda probaj postavljati pitanja koja imaju smisla.
Ja čekam već 7 mjeseci da mi jedna koka izlegne jaje. Got it ?
 
I

ihorzic

Guest
Slažem se sa donmarcom i ja sam tu veću godinama i od 85. god. aktivno u peradarstvu , te prevalio preko milion peradi preko leđa.
Ne hvalim se , da me netko krivo ne shvati.
još uvijek učim i .,,

No moram reći da je forum super stvar za razmjenu podataka ,..

ALI ???

Ima ih bože mili koji stvarno udaviše sa pregrštom gluposti ,
a misle da prodaju znanje.

Dajte ljudi urazumite se ( POJEDINI )
 

Najnoviji postovi

Na vrh