• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Peradarstvo

H

Hrvach

Guest
Uzgajivač sjede na jajima isto ko i normalne katice. Od jednog para za 1-2 god. ti se samo naleže 30 komada bez problema..
Čižmešinkin, ja sam tak čul, sad jel bilo u tome istine ili nije, neznam i ne mogu govoriti o tome.

Ljudi, jel zna neko zbog čega kokoši izađu crijeva van i jel ima kakve pomoći osim sekire kod toga?
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
DSC00643.jpg

DSC00639.jpg

DSC00635.jpg

DSC00646.jpg

DSC00642.jpg

DSC00640.jpg
 
H

Hrvach

Guest
Ova druga slika je predobra... Jurek je dobar, nadam se bude poživil duže nego ovi prije njega :D
 
H

Hrvach

Guest
Bila bi dobra da nisu pure na njoj... Ove biserke ima da požive do ljeta da barem jednu turu poležemo.
 
H

Hrvach

Guest
Barem duplo više nego ovi prijašnji jureki hahahahahaha Nego, daj mi reci kolko ti je star ovaj novi Jura? Čini mi se još dosta mlad
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
hahaha.ma nadzivile su one njega vec
da mlad je ali skace po katicama ko stari,od polovice 6 mjeseca je..krila mu je ovaj prije porezal pa je zato tak
 
H

Hrvach

Guest
Dobar je ovakav. Al ovaj kokinkina kokot je predobar... izgleda ko da je nacrtan
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
e taj kokot je isto svima doma najbolji..malo mu je perje po nogama mokro pa nije u punom sjaju
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
Filipe, što se tiče pjetlića..lijep je, vidi se da je još mlad i uplašen jer je došao u novi dom...šteta što su mu krila pokraćena jer se primjeti da nešto fali na njemu.....boja?, rekao sam ti koju boju ja jedino volim pa mi je teško komentirati...
evo i mojeg jata, slikano jučer...

















 

cizmesinkin

Član
Tu od
19 Sij 2011
Poruka
314
skoro mi žao ovih hpk koje sam ti prodo,preljepe su ali nisam sve mogao ostaviti:p Križevačke 1 koka i pjevac su dobri,a drugoj koki

je mana presvjetla boja.Sve su dobrog oblika, vidi se da su iz mog jata:drinkers: želim ti sretan daljnji uzgoj .
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
skoro mi žao ovih hpk koje sam ti prodo,preljepe su ali nisam sve mogao ostaviti:p Križevačke 1 koka i pjevac su dobri,a drugoj koki

je mana presvjetla boja.Sve su dobrog oblika, vidi se da su iz mog jata:drinkers: želim ti sretan daljnji uzgoj .

hahahha....nek ti ne bude žao, i kod mene im je isto dobro kao i kod tebe, jedva čekam nagodinu podmladak :partyman:
da, znam da je svjetlija, to je stara koka, kolega rade me jedva nagovorio da ih uzmem, a sada mi uopće nije žao, predivne su i jako pitome. Sada su još uvijek vani i zajedno s ostalim kokama, kada bi bilo najbolje da ih stavim zasebno radi jaja za nasad?
 
H

Hrvach

Guest
Miljenko slike su predobre.. Nabavi više taj frižider da ti napravim inkubator da možeš bez problema razmnožavati ovak dobru živinu. Jel ti počela sjediti koja pura??
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
Miljenko slike su predobre.. Nabavi više taj frižider da ti napravim inkubator da možeš bez problema razmnožavati ovak dobru živinu. Jel ti počela sjediti koja pura??

ma do 28 ću ga nabavit, još uvijek nisam otišao kod kolege koji mi rekao da ga ima...malo sam se ulijenio :drinkers:
ma nije još...morat ću poduzeti one mjere koje si rekao :scratch
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
evo nekoliko slika za Mladena (cizmesinkin) mojih Križevačkih...

Hvala na komentaru za pijetlica!

A kakve ce tte to metode upotrijebit za puru?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
H

Hrvach

Guest
Kolega bolje da neznaš kakve metode. Miljenko ju zaveže za stup i prijeti joj s sekirom dok ne počne kvocat od muke,a ja ju držim na nišanu od karabina u slučaju da se proba predomisliti:rolfer::finga:

Šalim se, treba im dat germu (kvasac) u hranu par dana da počnu sjediti ili puru pokriti s košarom na 2-3 dana da prokvoca. Ovo s košarom sam čuo od starijih ljudi,a ovo s germom je isprobano.
 

Najnoviji postovi

Na vrh