• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Peradarstvo

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
Jel to Hr. Ovčar? Kak se ponaša prema peradi?
da, to je Hrvatski ovčar, pre dobar i pametan pas. Ja ga zatvorim sa kokošima..purama..guskama i ništa im neće, pilići mu dođu do zdjelice i jedu s njim, kad mu dojade samo ih s gubicom gurne... jedino Filipove race nikako ne voli, s njima bih se igrao :)
 
H

Hrvach

Guest
Jbg, vidi da su iz druge općine pa ih ne trpi hahahah. Pitanje kak će bit s ovim purama, jesu posavska krv,ali je rakitje rodni grad :)
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
hahah.te race nije ni moj volio :rolfer:
Miljenko-jureka cu uzet od jednog decka ako mi u meduvremenu ne nade jedan covjek drugdje,tak da ce vama svi ostat ;)
 
U

uzgajivachpk

Guest
rekli ste mi da nesto napisem pa i hocu hpk dobio sam ih od jednog uzgajivaca dao mi je jednog žuto-crnog pijevca i dvije koke jedna crna jedna žuta pijevac i crna koka imaju jako operjale noge a žuta koka slabo oerjale smiju li one imati operjale noge neki kažu da takve ne valj držati za uzgoj pa trebam stručno mišljenje unaprijed hvala na odgovoru :roll:
 
U

uzgajivachpk

Guest
i oprostite mi sto sam dosadan jer tek sam 4 mj. u ovom poslu kada su hpk spolno zrele i u kojoj dobi sjedaju na jaja
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Takve sa operjalim nogama treba vadit iz uzgoja..pocnu nesti sa 8 mjeseci. Slobodno postavi pitanja,ako znam odgovorit cu.
 

cizmesinkin

Član
Tu od
19 Sij 2011
Poruka
314
Dogovoreno!

HPK nesmiju imat ni jedno perce ispod koljena.Počnu nosit več sa navršenih 4 mj.Priznate boje kod HPK su ,zlatna i šarena,ima ih još u bijeloj,pšeničnoj i crno bijeloj šarenoj boji , ali te za sada , radi jako malo takvih primjeraka nisu priznate.
 

cizmesinkin

Član
Tu od
19 Sij 2011
Poruka
314
HPK nesmiju imat ni jedno perce ispod koljena.Počnu nosit več sa navršenih 4 mj.Priznate boje kod HPK su ,zlatna i šarena,ima ih još u bijeloj,pšeničnoj i crno bijeloj šarenoj boji , ali te za sada , radi jako malo takvih primjeraka nisu priznate.

Neka vam Miljenko postavi slike kokoši koje je od mene kupio da vidite kako trebaju izgledati crveno šarene hpk.
 
U

uzgajivachpk

Guest
kako da dođem do onh bez perja na nogama

oprostite napisao sam krivo gdje živim ja sam zapravo iz šibenika i ima li itko od vas za prodati pijevca i koku a da do mene može doci.:oops:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

cizmesinkin

Član
Tu od
19 Sij 2011
Poruka
314
oprostite napisao sam krivo gdje živim ja sam zapravo iz šibenika i ima li itko od vas za prodati pijevca i koku a da do mene može doci.:oops:

ja ima,m još za prodaju 2 koke i pjetla u zlatnoj boji.od kud si točno možda bi ti mogo nači prijevoz.
 
U

uzgajivachpk

Guest
iz šibenika u crnici a za koliko bi ti to meni prodao

ako mislis da živim u gradu ne živim kad bi mi ih ti uspio dostaviti ja i odnesem na selo i tamo uzgajam:prayer:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
U

uzgajivachpk

Guest
bi li vi uspijeli doći do mene

i još jedno pitanje sijede li hpk s operjalim nogama na jajima
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
H

Hrvach

Guest
Uzgajivač hpk, javi mi se na privat poruku da riješimo tvoje probleme u vezi mjesta. Ajde MOLIM TE probaj pisati sve u jednoj poruci,a ne jednu ispod druge, lakše se snalazimo na forumu. Daj stavi slike tih s operjalim nogama. Ja ih imam doma i u mojem kraju ih zovu Dorice. Kolko sam čuo ima neki plan da se standardizira i HPK s gačastim (operjalim) nogama. Mislim da sam ja svoje postavio na forum dok su bili mali, sad ih moram ponovo slikati da vidite kak izgledaju skoro odrasli..
 
U

uzgajivachpk

Guest
sjede li one na jajima kao i druge hpk i molim te postavi sliku!
 

cizmesinkin

Član
Tu od
19 Sij 2011
Poruka
314
Uzgajivač hpk, javi mi se na privat poruku da riješimo tvoje probleme u vezi mjesta. Ajde MOLIM TE probaj pisati sve u jednoj poruci,a ne jednu ispod druge, lakše se snalazimo na forumu. Daj stavi slike tih s operjalim nogama. Ja ih imam doma i u mojem kraju ih zovu Dorice. Kolko sam čuo ima neki plan da se standardizira i HPK s gačastim (operjalim) nogama. Mislim da sam ja svoje postavio na forum dok su bili mali, sad ih moram ponovo slikati da vidite kak izgledaju skoro odrasli..

lani su nam priznali hpk kao pasminu u 2 boje crveno šarenu i zlatnu.hpk sa perjem po nogama se neče nikad priznat.loše su vas informirali.
 

Najnoviji postovi

Na vrh