• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Peradarstvo

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Hvala :)..da,bilo je truda i rada,al nakon ovog to vise nije bitno. A koka mi je dobila 93,malo losije al je sam zadovolja kad mi je ovo prva izlozba tek :)
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Evo koka kupljenih jucer u Straubingu 8)
DSC00730.jpg

DSC00731.jpg

DSC00736.jpg


A ovu su od prije:mrgreen:
DSC00733.jpg

DSC00737.jpg
 
H

Hrvach

Guest
Kolega čestitam još jedanput. Kad se otrezniš javi se.. Ja sam danas ostal bez svojeg miljenika Đure, opet je jastreb imal gozbu na mojem dvorištu. Jel bil neko osim Filipa i mene od peradara s foruma na izložbi?
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Peradari,samo da vam se pohvalim da mi je pijetao kokinkine šampion na izlozbi u velkoj gorici :))))))))

svaka čast i puno uspjeha u daljnim izložbama daj ga poslikaj da ga vidimo...
 

2310980

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
137
pozdrav svima, želim kupiti domaće kokoši za jaja recimo 10 kom i pijetla i posebno mi se sviđaju Japanske svilene kokoši te bih kupila onako za dušu, ima li tko iskustva sa njima? kakve su po naravi? lete li preko ograde ili slićno? :roll:
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Hvala vam svima,sad sam prije pol sata doso doma..
evo slika,ova bijela posavka je sampionka isto,nije moja nego od clana iz udruge.
necu zanemarit ni svoju koku koja je ocjenjena sa 93 boda vrlo dobra,a pijetao ima 95 vrlo dobar.
DSC00746.jpg

DSC00747.jpg

DSC00777.jpg

DSC00780.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Voicee

Član
Tu od
27 Lis 2010
Poruka
163
pozdrav svima, želim kupiti domaće kokoši za jaja recimo 10 kom i pijetla i posebno mi se sviđaju Japanske svilene kokoši te bih kupila onako za dušu, ima li tko iskustva sa njima? kakve su po naravi? lete li preko ograde ili slićno? :roll:

Japanske svilene kokoši nose jaja ali vrlo mala.Njihova jaja su u najmanju ruku duplo manja nego klasična kupovna.E sad ne znam koliko te to zadovoljava.Japanke ne spadaju u nesilice nego u ukrasnu kokoš i nisu domaće pa mi se to pomalo kosi sa tvojim željama.Mislim da se prvo moraš odlućiti da li želiš nesilice ili ukrasne kokoši!
Inače po naravi su vrlo srčane i bez problema se postave na veču kokoš ali prema čovijeku su vrlo ugodne i dosta često mu vole biti u blizini.Uglavnom se zadržavaju na tlu i nije im potrebna visoka ograda.
 

2310980

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
137
Japanske svilene kokoši nose jaja ali vrlo mala.Njihova jaja su u najmanju ruku duplo manja nego klasična kupovna.E sad ne znam koliko te to zadovoljava.Japanke ne spadaju u nesilice nego u ukrasnu kokoš i nisu domaće pa mi se to pomalo kosi sa tvojim željama.Mislim da se prvo moraš odlućiti da li želiš nesilice ili ukrasne kokoši!
Inače po naravi su vrlo srčane i bez problema se postave na veču kokoš ali prema čovijeku su vrlo ugodne i dosta često mu vole biti u blizini.Uglavnom se zadržavaju na tlu i nije im potrebna visoka ograda.

Hvala na odgovoru, zato i želim 10+1 domaće kokoši za jaja a ove japanske onako za dušu, ukras i ljubav!!! :mrgreen:
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Filipe sve čestitkke!Koja je to izložba?V. Gorica?Koje udruge si član?

Hvala vam! Ovo je bila V.Gorica,a iduci vikend je Ivanic. Ja sam u Velkoj Gorici član.
 

2310980

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
137
Japanske svilene kokoši nose jaja ali vrlo mala.Njihova jaja su u najmanju ruku duplo manja nego klasična kupovna.E sad ne znam koliko te to zadovoljava.Japanke ne spadaju u nesilice nego u ukrasnu kokoš i nisu domaće pa mi se to pomalo kosi sa tvojim željama.Mislim da se prvo moraš odlućiti da li želiš nesilice ili ukrasne kokoši!
Inače po naravi su vrlo srčane i bez problema se postave na veču kokoš ali prema čovijeku su vrlo ugodne i dosta često mu vole biti u blizini.Uglavnom se zadržavaju na tlu i nije im potrebna visoka ograda.

Hvala vam! Ovo je bila V.Gorica,a iduci vikend je Ivanic. Ja sam u Velkoj Gorici član.

Ne ne Ivanić, Kloštar Ivanić, vidimo se, dolazim, onda možda i kakvu trgovinu obavimo????
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
Ne ne Ivanić, Kloštar Ivanić, vidimo se, dolazim, onda možda i kakvu trgovinu obavimo????

oprostite, nisam sada skužio, gdje je idući viken: u Ivanić Gradu ili u Kloštar Ivaniću? I ako može inf. kojeg je to točno datuma i u kojem prostoru?
to je meni blizu pa bih mogao posjetiti ;)
 
H

Hrvach

Guest
Ajmo ljudi peradarska fešta u ivaniću. Vi donirajte odojka i vino,a ja ću kupit kilu kruha da ne dođem praznih ruku :) :D
 
I

ihorzic

Guest
Ljudi tu sam laik sa tim natjecanjima , zanima me da li Vas tko sufinancira i dal ima kakva nagrada novčana za ovakve primjerke
 

Najnoviji postovi

Na vrh