• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Peradarstvo

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Ako se pitanje odnosi na mene..ja sam nabavio jaja od susjede i izlego ih pod purom.
 
I

ihorzic

Guest
Nazovi ga - PILKA
Sve ima !

Na kraju zato smo tu - da si pomognemo.
 
H

Hrvach

Guest
Čuo sam da ih je danas bilo u samoboru na sajmištu, ista cijena ko i kod pilka,35/36kn za jednodnevne šarene, domaće.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
može li mi neko objasniti kakve su to kokoši kuponi gledam njuškalo i nađem oglas nikad nisam ni vidil ni ćuo za tu zvjer....
 
H

Hrvach

Guest
Kopun je kastrirani kokot koji se uzgaja za meso. Narastu veći od običnih kokota, imaju kvalitetnije meso. Kopunizacija se radi tak da se kokotu napipaju jaja (testisi) ispod krila i tu se skine perje, razreže koža i izvadi jaje van, to se ponovi na obadvije strane. Sve se radi na živo i ptica brzo dođe k sebi. Kopuni su inače kod nas poznati ko specijaliteti zagorske kuhinje. Ako treba još nekaj u vezi toga pitaj, ja sam baš nedugo razmišljal da bi probal par komada uzgojit,ali mi se gadi rezat ih na živo i vadit im jaja, ipak sam muško pa mi to baš i nije normalno :D
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
svaka čast nebi takav masakar radil na kokicama neznam samo kako napipaju jaja pa to nije lako utvrditi da su bar vani ko šta imaju skoro svi muški ...
 
H

Hrvach

Guest
To valjda većinom rade žene kojima su muževi nekaj zgrešili pa se iživljavaju na kokotima. Sve mi diraj,al jaja ne :)
 
H

Hrvach

Guest
Ohooo Dobar biznis je obavljen.. Mogla bi past koja litra u gudovcu :D

Ljudi, jel ide neko ovaj vikend u Zabok na izložbu?
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Evo izvjestaj iz zaboka,ovaj put nemam sampiona al nije bitno,pjetao mi je dobio 93,koka 94 :)
 
H

Hrvach

Guest
Važno je da si spremil litru višnjevca za nedelju, jel tak kolega???:axe::lol::drinkers:
Nema veze kaj sad nemaš šampiona, ostal si dužan prošla dva puta,ovaj put nebuš:blackeye:drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh