• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Kolega necemo se prepirati, vecina nas zna da je Zetor na cijeni, kako novi, tako i polovni, tko hoće kupice ga, tko neće nek bira nešto drugo.. Ja imam 3 Zetora i zadovoljan sam s njima i da sad kupujem još jedan traktor opet bi birao Zetora..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
kaj 39 eura za zetora bullshit a kubota 8560 42 sa pdv

Gdje si nasao tu cijenu,mene su dali ponudu za kubotu 70ks bez ikakve opreme 35 000 sa pdv-om i popustom za keš.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
ne radi poljoprivredu, prevelik mu je traktor i može zamjena za manjeg?!:^):
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
vidiš da ima mrežicu na kabini. da ga ne ubije grana u šumi :D:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
I meni se čini da je radio u šumi..Opis traktora mu se preveč ne slaže,,,nema to veze s njemačkom,jer odande dolazi drugačije opremljen traktor..Puno je napisao,nekome bude prošla ta priča..

Mi pemo pogledat traktor,da se uvjerimo kakvo je stanje,a ove priče nek on priča drugima..
Kolega ima neku zamjenu za taj MF,pa mu zato odgovara...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
po onoj naljepnici ispod volana bih rekao da je dosao iz italije ili francuske... ni u jednom ni u drugom slucaju ne ulijeva povjerenje... ja znam da bjezim kad vidim da je adresa oglasivaca vrbovec... ovak na slikama i ne izgleda lose,a ni cijena nije tak velika,samo kaj slike znaju varati,a i staroooo je to...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Gdje si nasao tu cijenu,mene su dali ponudu za kubotu 70ks bez ikakve opreme 35 000 sa pdv-om i popustom za keš.

Bili pitali za Kubotu u Gudovcu i cijena je bila za 85 ks full oprema,ph i kardan sa utovarivačem 51000e sa pdv.e sad neznam koliko utovarivač dode ali to bi trebala biti ta cijena
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dali imate neke poljoprivredne oglasnike od slovenije,austrije,njemačke i poljske??
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Šogor ima u planu kupit neki kombajn pa me zanimaju strani oglasnici,tino mobile.de to je za auta oglasnik. Hvala ti za ona dva oglasnika.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
99% kobajna po tim oglasnicima su od svercera koji imaju napuhane cijene da boli glava. Ako si nece odvojit 10 dana i obic desetke sela i lokalnih oglasa, pa doc kod seljaka i s njim se dogovorit nema neke trgovine. Ima ali za novce koje nebi ni u hr potrosio...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
A kak se na tim stranim oglasnicima pretrazuje?
Npr. zanima me golf 4 tdi 66 kw, al uopce nema da biras koji model golfa hoces nego ima samo vrsta VW i onda podvrsta Golf i tu onda ide po redu od starih krama pa do sve boljih auta..
Nije kao kod nas na njuskalu gdje ima svih vrsta i povrsta..
 

Najnoviji postovi

Na vrh