• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499

Hm,nebi stel coveku pokvariti ugled traktora,ali vise i ne vrijedi.Poznajem taj traktor,u sumi konstantno,bio u mom selu na popravku(prije 2 god) tocno smo naletili ,gazda ga je davao za 50000,ali je staklo bilo slupano,a i svjetla.Sad je presprican koliko vidim i zadnje gume su nove.Ali suma je suma i tu je prici kraj,opet nisu to veliki novci(kak se inace cijene krecu),ali,ali.Samo znam da se i daruje nebi ga htel.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Hvala nino,vidim da je vitlo gore,pa je garant iz sume dosao,ali bar znamo da onda kardan radi:p
to bi znacilo da teoretski nema problema sa elektronikom(ako nije brikano)..
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Gle da ga se i malo poslozi opet bi posluzio,kak si i rekel,drugi su duplu skuplji,a mogu biti i gori od ovoga.Elektronika je vise stvar srece,ali ako covjek uredno radi s njim onda je sve ispravno.
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
ja sam se o njemu raspitivao,i traktor je navodno 100% ispravan, samo ga nisam isao pogledati. mlađi je,ima svu opremu, izgleda sacuvano,ali svejedno je cijena malo prevelika... mozda nije fiksno,trebalo bi pitati...

Trebao si ga uzet ako nema punoradnih sati ak se ne varam on je na prelazu sa 6320 prva serija je cini mi se 95 ako oni su oko 90 tk kad bi ovog dal za 9000 eur to je to nove gume ful oprema ful tegovi
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
bilo mi je u planu uzeti 6211,7211 ili 7711,ali smo na kraju odustali,jer su mi to jednostavno preveliki traktori za vuci sadilicu,kombajn za krumpir,kultivator i te sitnice,tako da cekam dok se pojavi dobar zetor 3320,ili eventualno 4320...
ovaj s oglasa super izgleda,opreme ima,navodno je ispravan,ali eto,preveliko mi je to...
 

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
ja sam se o njemu raspitivao,i traktor je navodno 100% ispravan, samo ga nisam isao pogledati. mlađi je,ima svu opremu, izgleda sacuvano,ali svejedno je cijena malo prevelika... mozda nije fiksno,trebalo bi pitati...

Evo zval sam danas čovjeka, idem ga sutra ili u srijedu pogledati, i ako bog da, odmah vozim doma... :) veli da je sve ispravno, odjavljen je u 3mjesecu, al spreman je za tehnicki samo tako... nove gume, redovni servis, .... uglavnom, ako bude sutra vremena, skočil bum do njega... cijena, hmmm, jest visoka, al za te novce neznam kaj bi uzeo, a da me nije strah nekih popravaka ...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Evo zval sam danas čovjeka, idem ga sutra ili u srijedu pogledati, i ako bog da, odmah vozim doma... :) veli da je sve ispravno, odjavljen je u 3mjesecu, al spreman je za tehnicki samo tako... nove gume, redovni servis, .... uglavnom, ako bude sutra vremena, skočil bum do njega... cijena, hmmm, jest visoka, al za te novce neznam kaj bi uzeo, a da me nije strah nekih popravaka ...

Nadam se da bude sve ok,zekan je mrcina,nek je sad i skuplji,dugo bude drzal cijenu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh