• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Puno je to para traktor star 20 godina i bez prednjeg pogona.

Slažem se z ovime..
Da ima prednji pogon onda več ajde,ali ovako je previše,pa da je i dvaput zetor...
Ali tko voli,nek i plati ..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
i meni su svi govorili da sam puno dal za 6340,a kad sam ga nakon dvije godine stavil u oglas,prodal se za JEDAN dan,i jos sam zaradil 800e. Ista stvar je bila i s 5011.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
932
Istina dase lakše proda al valjda se traktor kupuje za rad da bude lašei radit brže i bolje.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Istina dase lakše proda al valjda se traktor kupuje za rad da bude lašei radit brže i bolje.

pa da,odradiš kaj misliš,prodaš i izvučeš svoje novce...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,700
U sekri novi vogel bio proljetos oko 13 hiljada kn, ali bez preplužnjaka i kopirnog kotača. 2x14"
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Pa ovaj bi trebao biti 12"-14"-16"! Ako se ne varam neko je bio napisao da kotač dođe oko 3500kn! Ali on meni ne treba!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ja bih za njega pljunul 10 tisuca, ali za te novce se nađe i okretač...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jurval Vrbovec imali ih dosta dok su skidali kose i stavljali ravne na nove traktore pa možda im koji ostao .
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a sjeverni susjedi,kod nas tko ima nešto iz Belarus grupe,pići u Hungary po dijelove
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
a mislio sam da će biti nešto bliže,trebao bi zamjeniti most jer imam na utovarivaču korpu od 1.5 kubika pa kad ju napunim svježim stajskim gnojem ima preko 1500 kila a ove gume su preslabe za to,koliko god da su napumpane juš uvijek su na pola kad dignem korpu pa mi gume brzo odu
 

Najnoviji postovi

Na vrh