• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Radnik je, samo pogledaj konstrukciju na onome iza njega i njegovu haubu, pa ćeš vidit i di radi...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Blatan je znači da služi gazdi novce ali ni je mastan oprati se može jeftino ali zadihtati baš i ne :icon_mrgreen:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Tako je željko, jeste da šuma uništi traktor ali ako gazda barem malo pazi može biti da je čisto ok. Svi gledaju na šumu ko na zadnje zlo, uzmite si za primjer koliko samo berač i balirka ube traktor ali to niko ne pita jer je radil na poljoprivredi a ne u šumi a niko ne pita kaj je radil.

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Davnih godina sem kupil 3511s u šumi je bil mjesecima od jutra do mraka izvukel trupaca kao neki Timberjack limarija stradala ali srce se neda imam ga i danas još radi a ima oko 30 000 r/h radilica ni je brušena makar malo oštečena otšarafila se i ispala jedna matica na klipnjači i tak radil dok nije drugi šaraf pukel , ni je šuma smrt za traktor ako se pazi več puno ravnog polja gdje izgleda kao novi a duša i srce na izdisaju .
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
moji su u šumi 300 dana godišnje garantiram da su u boljem stanju i ispravniji nego 90% traktora koji rade poljoprivredu samo da ih operem i sredim samo po gumama se može zaključiti da rade u šumi jer su gome isčopane sa strana
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,907
Meni treba radnik u polju,ne sminker.traktora iz sume se ne bojim,vec gazde,stroj ko stroj,al gazda ipak ima velikog utjecaja na ispravnost stroja.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,907
Ma jos nije,zasada gledam,moram jos kukuruzu unovcit pa bi se nesto dovezlo doma,a do tada samo gledam i teroriziram ljude telefonom:)
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
Ne, baš suprotno, sviđa mi se rus, samo mi je teško povjerovat da bilo koji traktor od 80ks vuče 3x16. To kod vas je neka ultra lagana pjeskovita zemlja ?
Nije pjeskovita nego je humusna,mislim da je kao neki treset.Ali probao sam orati gdje je normalna zemlja i tamo bez prednje vuče ne ide,preteško je.Tamo moram sa 3x14
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ma jos nije,zasada gledam,moram jos kukuruzu unovcit pa bi se nesto dovezlo doma,a do tada samo gledam i teroriziram ljude telefonom:)

Tak i treba,bude se vec nesto naslo,samo skupi ljiljane i :tractor:
 

Najnoviji postovi

Na vrh