• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Ne znam za tvog, ali meni u knjižici vozila od imt539 piše 29kw što ispada 38.87399ks i to se zaokružuje na 39ks
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
6340 je nasljednik od 7745,a ljudi vecinom misle da ima 77 ks,kao i da imt 539 ima 39 ks, 560 60 ks... itd.

Nego koliko onda ovi zadnji navedeni imaju?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Nezz di da pitam,jel ima di tu blizu (zagorje,zagreb) iznajmljivanje bagera,al jeftino
Htio bi si tak na proljeće malo prokopat pred garažom to blato i kamenje dopeljat i šodra
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
A jel ima ko iskustva a tom firmom? da nebi bilo kvarova pa tino plati ovo tino plati ono
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Tino najbolje plati nek neko dode napravi ti sta treba i bez brige si a neces puno usparat na ovaj nacin!!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Ne gledam ja na sparanje neg ocu bit sam svoj majstor...ak znam vozit bager zasto nebi to iskoristil
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Samo dok platis sve i ako ima kakva caka a zna bit dode ti na isto!!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Ne gledam ja na sparanje neg ocu bit sam svoj majstor...ak znam vozit bager zasto nebi to iskoristil

I ja sam znal vozit bager,al prije nego kaj sam natovaril prvu prikolictu sam skoro skratil coveka za glavu,traktor za kabinu,i stalu za krov,tak da radije prepustim posel proficu... :)
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,659
@Tino...pametno se oženi..da tast ima, ili ti kupi mini bager..pa šoferiraj s svojim.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
kolega je kopao temelje za kucu i covjek dosao i iskopao za 4 sata,naplatio 800kn,sad ako ti mislis ustedit silne pare ,neznam koliko se kod vas krecu radovi,ali nebus ni stroj dobio ispod 500kn/dan a majstor ti iskopa cuda za 2 i pol sata...
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
mislim da torpedo nije do koljena zetoru,nebih htio pokrenuti nepotrebne rasprave,i jedan i drugi ce obaviti posao,ali ovaj zetor ima jako sumljivo nisku(realnu) cijenu...slikano je po mraku pa se bas i nevidi sve kak se spada,ali mislim da su gume pri kraju..barem ove zadnje,prednje kolko tolko imaju "mesa"
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ne velim da torpedo nevalja, ali zetor je zetor, ta firma još uvjek posluje i,imaš djelove u svakoj grabi dok je kod torpeda čisto druga prića. Nemoj me držati za reč ali ja sam tip !oveka koji sve gleda dugoročno, a i kratkoročno ako zatrebaju pare zetor češ uvjek prije prodati.

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
933
Zetora je pun oglasnik i nevidim dase baš nešta prodaju zato štosu precjenjeni.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Samo kaj zetora nemres natocit kolko more potrosit xd

kolko si ti to zetora vozil i u kojim poslovima? bas me zanima kolko ferguson potrosi s 12 cola plugom,i kad ore trecom sporom...

Seat-ima ih s napuhanom cijenom koji su vec dugo gore,ti ni nisu na prodaju,nego ljudi uzivaju u tome valjda... koji se realnije zacijeni,lako se proda,i opet dobijes vise nego za drugu marku...

ovaj 7011 ima dobru cijenu,ako je ispravan,isplati se. promijene se gume,malo osvjezi limarija,i jos ispadne dosta povoljan.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Tino nisi u pravu jer nemreš usporedjivati trator skoro duplo jači od tvog ferka i još k tome duplaka po potrošnji. Taj traktor odradi čuda, a to kaj je pun oglasnik i kaj su precjenjei, jesu ali dok zetor od 70ks zriće lupiš par sto eura u njega i voziš dalje a dok mf, fendt ili deutz zričeju se čovek križa i moli krunicu.

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

Najnoviji postovi

Na vrh