• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
a jbg zarazili su me zetoraši pa sam i ja odmah počeo :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja samo velim kaj mislim a kak znam neke majstore iz Jurvala znam i neke kvarove po njima su ti stariji modeli bili izdržljiviji no svi se traktori kvare i tu si u pravu no opet su po meni Ruski traktori najlošiji čak lošiji od Kineza .
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
Slobodna volja nam svima daje pravo da mislimo što hoćemo i kao što su "po tebi" ruski traktori najlošiji jer imaš jednog koji ti se kvari tako su i meni fendtovi najlošiji traktori jer sam kupio novog pa nije zaradio ni za gorivo koje je potrošio.Bitne su činjenice a ne mišljenja
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Jesse ti si naletio na loseg Fendta,a odlicnog Ruju se meni vidi :frown:.
A branjenjem nas jedino Zetorovci mogu zaraziti :x::p: .... ili
nem puno da nebu :icon_axe:
:icon_thumright:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
niko ti nikaj nebude... nije bitno kaj se govori,nego tko govori...
nego,pereš kaj MF-a? :)
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ako mislis teras,slabo ne toliko koliko bi ja htio :eek::,a i oprati bi ga mogel.:(think):
Kuruzu i sjetvu sam rjesil,sad jos gnojenje i oranje,stalno neke izvanredne situacije a nikak poceti.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Prvog rusa t-25a1 sam kupil 1973 prodal sam ga sa 32 rh više ga šarafil ondašnji Interservis nego ja koristil zadnjeg mtz 80 pukla radilica na 600 i nekaj rh neče ga nitko ni na kilu i to nudim po 2,50kn kilu onda vidiš koliko vrijedi .
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Kod mene u okolici ima 7 ruseva,totalno smeče od traktora,nema šta im se nije pokvarilo,a svi su kupljeni novi,a za fenda da se nekom toliko kvario nisam nikada čuo.Ja rusa nebi uzeo ni đabe,a tko voli nek izvoli,tako i ja imam zetora i za mene je to za novce koje vrijedi odličan traktor,a znam da nekima nije.
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Prošli vikend rastavljali plastenik i došao jedan sa belarusom 82 vaditi stupove iz zemlje skupa sa betonom. Kačili za ruke gurtnom al traktor nema snage izvući stup.
Poslije dolazi momak sa tafe 42 i izval stup ko šale.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ja znam neke koji su s 82-om otkinuli stup na prikolici za drva, u blatu, i nisu primjetili. A ja sam skoro isčupu stup od kapije u betonu, da nisu vlasnici skakali ispred traktora, ne bi ni ja primjetio. Ništa mu nije kako treba napravljeno, ali barem ima snage, ko zna šta je s time što ti je stupove vadio. Ružan je ko sto vragova, ali je jak...
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Kolege po meni od MTZ-a 80 ne postoji lošiji traktor imam ga puno godina jad i bjeda od traktora :x:

Prvog rusa t-25a1 sam kupil 1973 prodal sam ga sa 32 rh više ga šarafil ondašnji Interservis nego ja koristil zadnjeg mtz 80 pukla radilica na 600 i nekaj rh neče ga nitko ni na kilu i to nudim po 2,50kn kilu onda vidiš koliko vrijedi .

Željko, citam tvoje postove i nekak dolazim do zakljucka da je problem u tvom rukovanju a ne u traktoru. Imt ti se stalno kvari i niš ne valja, rusi su ti se svi kvarili i niš ne valjaju.... Nekaj tu ne štima...

Prošli vikend rastavljali plastenik i došao jedan sa belarusom 82 vaditi stupove iz zemlje skupa sa betonom. Kačili za ruke gurtnom al traktor nema snage izvući stup.
Poslije dolazi momak sa tafe 42 i izval stup ko šale.

Kolko lovaca po ovom forumu... ili kako se to ono zove forumski?? Troll?
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
Kao što rekoh,tipičan balkanski mentalitet.Ne znam,nisam pametan ali ako je meni rus i više nego dobar sa skoro 100 hektara zemlje i 250 komada stoke,i ta zemlja se gotovo sva dva puta godišnje ore i sije onda mora biti da neznam o čemu pričam i da sam totalno neiskusan.Čak i Toni Rajič ima dva Mtz-a,pa on sigurno ima lošu kalkulaciju ipak tovi samo 10 000 bikova godišnje.Najbolje da i ja i on prodamo ruseve i kupimo navedeni tafe koji čupa stupove pa da ga upregnemo pod trobrazdni plug,ipak će ga vući lakše pošto je jači.Grohotom se nasmejah ha ha ha
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Moj tata ima većeg od tvog tate...
Ljudi tema je o oglasima a ne o tome ko ima većega. Ja predlažem da se otvori tema o slobodnoj diskusiji o traktorima i da modovi ovih par stranica tam prebace i da se tam nastavi prepucavanje do mile volje ali bez osobnog vređanja!

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Možda mu hidraulika oslabila neznam.Gajtan i jesse boli me neka stvar da se tako izrazim jel vjerujete il ne ni ja nisam vjerovao da ce tafe čupati al je isčupa. Da nisam bio ne bi vjerovao a meni nije namjera da kudim neki traktor. To nazivanje lovcem ili trolom nije baš uljudno pa stoga :icon_fU: ...Što se tiče mogli su stupove i ručno čupati meni svejedno jer ja sam kupovao plastenik, pa mi bitno u svemu tome da se počupaju i nakrcaju na kamion a možda sam trebao tebe zvati da dođeš sa 558 i da ga onda svi ovdje na forumu hvalimo...
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Oficir, nisi shvatil poantu. Jesse prigovara (pre)visokom težištu. To se neda puno popraviti niti utezima.
I sam sam to nekoliko put napisal, rekavši da Zetor nije za Zagorske brege. Zato ih tam i nema puno. Tam caruju Universali i ,u novije vrijeme, SLH i Carraro.

Glede kopiranja: ako kopiraju tehnologiju, skidam im kapu, jer odljevke i zupčanike svakako znaju napraviti.

Traktor je radni stroj i svaki se da prilagoditi.
To kaj vecina nezna kaj moze ili im se neda prilagoditi to je vec druga prica balkanizma i mentaliteta.
Kad upoznas svoj traktor,onda znas cjenit njegove mogucnosti i vrline,a tako i mane,a svaki ih ima pa tako i zetor i rus...
Priprema je pola posla,a to kaj bi svi na brzinu nekaj to je vec banana...
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Možda mu hidraulika oslabila neznam.Gajtan i jesse boli me neka stvar da se tako izrazim jel vjerujete il ne ni ja nisam vjerovao da ce tafe čupati al je isčupa. Da nisam bio ne bi vjerovao a meni nije namjera da kudim neki traktor. To nazivanje lovcem ili trolom nije baš uljudno pa stoga :icon_fU: ...Što se tiče mogli su stupove i ručno čupati meni svejedno jer ja sam kupovao plastenik, pa mi bitno u svemu tome da se počupaju i nakrcaju na kamion a možda sam trebao tebe zvati da dođeš sa 558 i da ga onda svi ovdje na forumu hvalimo...

Ni jedan stroj se ne procjenjuje po samo jednom jedinom koji si vidio. Ako je na tom jednom nekaj sjebano ne znaci da cela marka niš ne valja.

I glavno da meni pricaš o uljudnosti, pogledaj si post.... lovac
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Pa i napisao sam da mi nije svrha kuditi neki traktor a post je takav kakav je jer ste sasuli kao da lažem...
Meni nije namjera se svađati jer ovaj forum ne služi za to i Gajtan nemoj provocirati ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh