• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ovdje se trgaju za Torpeda, uglavnom su 75-ice i 90-e u pitanju i nisam čuo da se netko žali. Dapače, uglavnom ih svi hvale.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,225
Ja sam čuo da je 75-ica najbolje pogodjen model. Tetak ima td65 bez prednje vuče i ne održava ga baš nikako, a traktor samo ide. Vozio sam ga i stvarno ima velik ajnslag tako da je stvarno okretan traktor.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Bome da... Mali stvarno fino izgleda,ali za te novce kupiš jači traktor,sa svom tom opremom... To može kupiti jedino netko tko je stvarno zagrižen u ferca... A i što mu vrijedi radio,moraš ga odvrnuti do daske da ga čuješ,i onda ti uši otpadnu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kak stvari idu sve na gore i gore izgleda na kraju ni jednog boljeg dupljaka si nebudem mogel priuštiti nego 577, al barem budem znal da je moj, nebude od banke :)
I ovak sem lud, pa nek poludim do kraja.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
A dal ti baš tak silno treba taj traktor? To bude onda kolko? 5 traktora na 50-60 rali? Jedino da sve IMT-e prodaš,i kupiš si nekakvog manjeg duplaka po volji,po meni je to čisto dosta...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
A zasto bjezite od sestaka. Oranje, priprema, transport sve bi islo puno brze, a nebi svaki put mislio ocu zapast u nekoj bari. Prednosti je jos puno koje osjetis tek kad sjednes i odradis sezonu s njim.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Torpedo treba nači koji nije bil u kombinatu, on je tam ispustil dušu, a kombinati nebi uzimali torpedo d je bil tolko loš traktor kak neki kažu, ljudi koje znam da imaju torpeda svi kažu da je dobar bez ikakvih primjedbi.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ne kužim kaj hoćeš reći... Šanana ima Samu od 95ks,i još neki manji duplak uz to,i odrade tu površinu bez znoja,pogotovo kad je laka zemlja...
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
npr sjetva kukuruza, s jednim traktorom i rotodrljačom pripremaš zemlju, sa drugim siješ, već mi tu fali jedan traktor koji ravozi umjetno gnojivo i kuruzu po zemljama, puno je malih parcela međusobno udaljene i razbacane. a di je tek gnojnica koju razvoziš netom prije sjetve jer je ne smiješ prije 01.04. voziti a sjetva započinje istog datuma... uglavnom kratki su rokovi sjetve a puno je posla za napraviti. sa dva traktora se ubiješ. Srećom susjed ima 533 fergija za razvoz umjetnjaka i za gnojnicu se snasli sa samohotkom :eek::
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
da ne pričam o jeseni kad je berba kuruze, jedan malčira, drugi vozi prikolicu, treba odma orati za sjetvu ječma, pripremati, sijati ječam... ubili se ove godine
 

Najnoviji postovi

Na vrh