• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pripašeš brusnu ploču , Jluk kaj Mex 2 nema getribu koja dobiva pogon od turbine dupli križ pokreče vodoravni valjak a on sa lancima ostalo .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Takav je imal jedan rođak (stigel i njemačke) sin ga prodal i kupil 539 još i danas žale za njim .Nekak mi cijena mala .
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Kakav je po gabaritima ? Daj ga prisliči veličinom nekom nama poznatijem traktoru !
Poslal sam mail sa nekim upitima, al odgovora ... jok :(
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kakav je po gabaritima ? Daj ga prisliči veličinom nekom nama poznatijem traktoru !
Poslal sam mail sa nekim upitima, al odgovora ... jok :(

Meni izgleda po gabaritima kao Univerzal, možda zeru dulji.
Vezano za oglase iz oglasnika, jako se rijetko dobije odgovor na mail. :icon_hang: Bar je moje iskustvo takvo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Fix Or Repair Daily :D:

Lijepi stroj, iako baš nemam neko mišljenje o traktorima u Dalmatinskom zaleđu (tam se to tjera dok ne ispusti dušu, uz minimalno održavanje, a najčešće stoji vani).
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ja radim na jednom fordu i mogu reči da taj bez ikakvog održavanja ide i ide, stoji vani na kiši i nikad nije imal neki ozbilniji kvar na sebi.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Oglasa ni nema više. Očito se ovaj forum dosta prati,više puta se događalo da se neki stroj ovdje komentira,uoče se greške i nepravilnosti,a oglas magično nestane,pa se opet izmijenjen pojavi.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Lijepi stroj, iako baš nemam neko mišljenje o traktorima u Dalmatinskom zaleđu (tam se to tjera dok ne ispusti dušu, uz minimalno održavanje, a najčešće stoji vani).

Tu se slažem s tobom,moj 533 je kupljen u Benkovcu ,šteta kaj neamo slike kak je to izgledalo kad su ga u KRAŠ-evom kamionu dopelali :icon_rofl:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
E jesi našel mesto gde se traktori kupuju!

Ionak su svi, koje tam (pre)prodaju dopeljani sa sjevera (VŽ, ČK i nešto Slavonije).
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Mozes mislit kako se brišu oglasi radi foruma.. Ljudi to prijavljuju a vjerojatno i sami pregledavaju oglase koliko toliko..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Mozes mislit kako se brišu oglasi radi foruma.. Ljudi to prijavljuju a vjerojatno i sami pregledavaju oglase koliko toliko..

Ja sam išao gledat jedan traktor,na oglasu ništa sumnjivo,kad smo došli tamo,čista muljaža. Isti dan smo komentirali tu na forumu,i isti dan je oglas bio brisan,i isti dan se traktor opet pojavio,ali druga adresa,drugi opis,i drugi telefonski broj. Slučajnost? Ja ga nisam prijavljivao,a sumnjam i da je netko tu od nas to napravio.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Nema broja na koji se može nazvati, a odgovora na mail nema !
Ne razmem te individue kaj to rade tak ?? Kaj imaju od toga ?
Možda im je to neki fetiš !?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
E jesi našel mesto gde se traktori kupuju!

Ionak su svi, koje tam (pre)prodaju dopeljani sa sjevera (VŽ, ČK i nešto Slavonije).

Ma vraga se preprodaval,taj je garen i garen dole po moru...užaš kaki je bio
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
@gogo, ak misliš na Forda, oglas je još uvijek tam. 11-a stranica na Njuškalu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh