• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Najbolji traktor je onaj koji je nov i pristupačan cijenom svima ( čitaj - jeftin ), koji se ne kvari nikad, malo troši, naoko je lijep svima, izvuče se iz svake teške situacije u radu ( šuma, oranje ), koji je tako tih u radu da čuješ ptica pjevica poj dok sjediš u kabini ... Ima li takav ??
Ja bi ga odma kupil ! Najrađe odma dva, ali što će mi onaj drugi kad je ovaj presavršen ...
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
Zgazac varaš se,takav traktor izgleda postoji.Jeftin je,lijep,svemoguć u svakoj situacij,nikad se ne kvari,potrošnja mu se ne mjeri u litrama nego u mililitrima.Crvene je boje i proizvodi se u daljem susjedstvu :icon_e_wink:,barem sam ja tako zaključio po prijašnjim postovima jednog našeg člana
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Zgazac varaš se,takav traktor izgleda postoji.Jeftin je,lijep,svemoguć u svakoj situacij,nikad se ne kvari,potrošnja mu se ne mjeri u litrama nego u mililitrima.Crvene je boje i proizvodi se u daljem susjedstvu :icon_e_wink:,barem sam ja tako zaključio po prijašnjim postovima jednog našeg člana

Još si zaboravil da tko ga ima prodaje ga da kupi drugoga za keš.
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
evo dosta je.mislim da smo nešto uspjeli dokazati :(party):.Gogo jel ti gledaš xxx filmove ili?:icon_e_wink::icon_e_wink:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Da,dokazali ste... :icon_rofl: :icon_rofl: :icon_rofl: :icon_rofl:
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
ajd nek netko sad stavi oglas sa njuškala da ne ispadne da smo otišli u off topic :icon_rofl:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
To je od Kube traktor, znaš da piše po fejsu da hoće zetora za lakše poslove :) Ima Forteru za teške poslove.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
To je bio traktor od kolege sa foruma od Kube, prodo ga je nedavno ako se ne varam i koliko sam mogo vidit po fejsu nešto se zainteresiro za MF-a
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Krumpironja, pojma nemaš, Kuba je prodao rusa 820, sad prodaje i ovog večeg ili mjenja za zetor.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Nisam skužio da je niski. Kod mene Rakovica ima "punu kapu" s 12 coli imt plugom. Imam neku tešku ilovaču i to kad se stvrdne užas jedan
Bio sam neki dan u Kondricu, covjek s 65-icom vuce imt 2x12, ali imt je nesto drugo. Ne znam di ti zivis, ja sam s landincem (50 ks) vukao 2x10 imt bez ikakvih problema, sad radim s olt 1x14/16, charue melott 2x10, niski okretac i pomicni olt. A trazim si visoki olt 2x10 ili 12, ako bude i 14, pa nek stoji dok ne dodje jaci traktor.
Ja bi na tvom mjestu trazio olt-a, imt je los u ilovaci.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
To je od Kube traktor, znaš da piše po fejsu da hoće zetora za lakše poslove :) Ima Forteru za teške poslove.

Znam,znam... To jedino on može dobit 150 i kusur lajkova za oglas... :)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Neznam,nisam u kontaktu sa njime ali koliko sam pratio po fejsu bio je probat nekog MF-a bila ti je i slika nisam čito sve komentare ali izgledalo je ko da je zainteresiran...ali dobro neznam sta se točno dešava tako da nemogu dat neke točne informacije
 

mali.alen

Član
Tu od
13 Kol 2012
Poruka
452
Bio sam neki dan u Kondricu, covjek s 65-icom vuce imt 2x12, ali imt je nesto drugo. Ne znam di ti zivis, ja sam s landincem (50 ks) vukao 2x10 imt bez ikakvih problema, sad radim s olt 1x14/16, charue melott 2x10, niski okretac i pomicni olt. A trazim si visoki olt 2x10 ili 12, ako bude i 14, pa nek stoji dok ne dodje jaci traktor.
Ja bi na tvom mjestu trazio olt-a, imt je los u ilovaci.

Ja sam u Đakovu. Imam R60 i imt 755 proširen na nekih 31 cm po brazdi. Po ravnom prva brza i dubina 30ak centimetara u svim uvjetima. Uzbrdo mora treća spora i blokada kad je mokro i sklisko. Jedan susjed koji ima sličnu zemlju kao moja je probao sa IMT 560 i plug IMT 757 i ne ide prvom, mora treća spora stalno, a to nije posao, potroši gorivaaaa.
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
IMT 560 i plug IMT 757 i ne ide prvom, mora treća spora stalno, a to nije posao, potroši gorivaaaa.

Imam 560 dugo i plug imt 610-07 mislim da je 12 coli i to mu je puna kapa zimsko oranje samo treća spora može prva brza ali samo u super laganoj zemlji stim da su gume 16.9.28 možda bi sa 14.9.28 mogo neznam.A taj 757 je 14 coli tako da nema šanse prvom.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Baš u Đakovu? Jesu to one zemlje prema Budrovcima, tamo je dosta ilovače? Meni je sve kod Vile, u Novom polju (iznad obilaznice prema bajeru) i u Livadama (ispod obilaznice, oko lovačkog doma) i sve su više-manje lake zemlje, ima i crnice dosta. Kod nas je čak IMT 755 fasovo kad je bila ona suša, landinac mu je slomio zadnju dasku... Ne znam, ako imaš 755 i njega teško vučeš, šta će ti još jedan dvobrazni...
 

Najnoviji postovi

Na vrh