• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali.alen

Član
Tu od
13 Kol 2012
Poruka
452
Je, između Domjanićeve ulice i smetlišta otprilike. Pa onda bi ovog prodao i ostavio samo jedan.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
To je, mada u tom slučaju bi ja tražio olt ili nešto slično, meni su zimske brazde s imt-om bile katastrofalne. Imam i brzinu i dubinu, ali okretanje za ništa.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Krumpironja, pojma nemaš, Kuba je prodao rusa 820, sad prodaje i ovog večeg ili mjenja za zetor.

Hhehe hoćeš sam priznat da sam bio u pravu ili...ces rec da nisi vidio večerašnju objavu od Kube ;) al nije MF nego CASE ;) zbunila me crvena boja
 

newTomo

Član
Tu od
25 Ožu 2011
Poruka
122
Bok,

gledam malo cijene traktora po njuskalu. Jel se to meni čini ili su cijene skočile u nebo??

N.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ma na njuškalo poneki stvarno pretjeruju, ali dok se pojaviš z kešom na gruntu onda je druga prića.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
MrSima Mengele je marka br 1 od silokombaja pogledaš piksu na desnoj strani kod lanaca i ako su njegovi noževi koliko ima tvrdog metala na vrhu noža . Imaš u temi uređenje traktora gdje Muhač farba moj kombajn MB 200 plačen 2700 kn malo zahrđal od stajanja .
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Mengele su dobri stroje al ovisi na kakvi naletiš. Najbitniji su ti noževi i protunož.Novi nož ti ima 25mm,ako je na 20mm onda su več lošiji,gledaš si na brus kolko je potrošen jer i on je skup 1500kn.
Boja je malo hrđava ali to je stvar ukusa,tu mu možeš cijenu snizit. MB200 ima ako se nevaram 8noževa i ima pogon preko lanaca što je lošije. Reko bi ti da si gledaš MB220 ali on je skuplji od 8 000-12 000kn ali zato on je novija tipa,lakši je,ima pogon preko kardana i 12 noževa
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Kaže on u oglasu "svaki kotač ima zasebnu osovinu tako da prikolica vozi istom brzinom kao i vozila bez plesanja po cesti". Zanimljivo bi bilo da auto ide 80 km/h, a prikolica 100 km/h. Ili obrnuto...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Bit če da je nešta loše preveo..da se nazove, bog zna kak bi to objasnio :D:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302

Ovaj mf 3065 je par km od mene, i traktor je prije koju godinu bio ful uređen, tj promjenjeno je sve što je bilo potrebno.(U igri je bilo nešto s mjenjačem i motorom, jer je gazda mislio ostavljat za sebe i radit s njim, ali je navodno kupio novog new hollanda nekog jer radi za županijske ceste)
Tako sam čuo od kolege koji je radio u toj firmi.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Pa kad je ko i svi na oglasima radio samo lakše poslove i služio isključivo za transport(dučan,krčma i nedeljom kmeši).
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ahahah vozio babu na plac .
Pol cijene jer je Zetor a pol jer nije izrađen.
 

Najnoviji postovi

Na vrh