• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211

Serija x341,Zetor ko i svaki,dobri jako,nikad nisam čuo da imaju nekih posebnih mana... Sve je kao na mojoj Proximi,s tim da ima brzu getribu,i prednje kočnice,samo su stariji motori,kao na Majoru...

Ovaj 3320 je već dugo gore,vidio sam ga,slike su iz 2007. godine,ni tad nije bio u bajnom stanju,kakav li je tek danas? :)

@gogo, ak misliš na Forda, oglas je još uvijek tam. 11-a stranica na Njuškalu.

Kad sam komentirao,oglas je bio neaktivan...
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
osim što ko i svaki drugi zetor imaju mali hladnjak pa se vole nekad i pregrijat i malo je kratak,ko i svaki drugi zetor :icon_lol:,to si valjda zaboravio spomenuti
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
http://www.njuskalo.hr/traktori/case-1056xl-oglas-14420654

evo jedan koji je prije 2-3 mjeseca bio 37000kn,iz velike,otisao je centralni lezaj od prednjeg pogona,kocnice su blokirale kotace i falio je kompresor klime..pretpostavljam da je to taj traktor,posto su mu blatobrani malo izbljedjeli,ima ostecenja na kabini i gume su doslovno iste kao i na onom oglasu...vec neko vrijeme slikam traktore sa njuskala pa ih usporedjujem za par mjeseci kada opet svanu u oglasu,tako da imam neki slikoviti dokaz da je to isti traktor,ali za ovog nazalost nemam(znam da sam pacijent:p)
ali eto,nisam ga zvao,mozda ga je covjek poslozio i evo ga opet ali sa novom cijenom.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
osim što ko i svaki drugi zetor imaju mali hladnjak pa se vole nekad i pregrijat i malo je kratak,ko i svaki drugi zetor :icon_lol:,to si valjda zaboravio spomenuti

Vozio sam ih dvaput više nego što imam godina,napravio s njima jakoo puno sati,vidio sam jednog koji se pregrijao kad je puklo crijevo. Proxima mi ispred hladnjaka ima i hladnjak klime,akumulator,posudu ulja od volana,i u nikakvom poslu ne digne temperaturu iznad 85-90 stupnjeva.Kratak ili ne,meni dosad nije smetalo. Imao sam ih tri,dolazi četvrti,ako bude zdravlja i sreće doći će ih još puno.... Eventualno da kupujem novi traktor,morao bih jako dugo razmišljati i odlučiti između Zetora,Kubote ili Lindnera.
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
ma nemaš šta razmišljati,Čehoka kupi to je izgleda traktor u rangu Kubote i Lindnera.Samo što je duplo jeftiniji :(grin):
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Mi smo svoje traktore kupovali za keš,a ne na kojekakve kredite i povlastice,tako da,u pravu si,oni su meni u najvišem rangu,i ponosim se onime što imam,a mogao sam izabrati i bilo koju drugu marku.
Uzalud se trudiš,momak,možeš i korisnije potrošiti svoje vrijeme, to je sve što ću ti reći...
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
A u čemu se ja to trudim?Ti si taj koji konstantno pljuje po drugim markama pa reko ajde da ti ne ostanemo dužni mi ostali.Nismo čuvali ovce skupa da mi govoriš "momak" :icon_thumright:.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Dobar je Zetor traktor,i ja ga volim i imam jednoga,ali ponavljam preko 10000 eura nedam za njega,kupujem kvalitetnij traktor.
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
Dobar je Zetor traktor,i ja ga volim i imam jednoga,ali ponavljam preko 10000 eura nedam za njega,kupujem kvalitetnij traktor.

Ovo je glas razuma,MF bravo :(handshake):.Nije zetor loš traktor ali košta više nego što vrijedi,niti jedan traktor nije savršen pa niti zetor.Svaki ima svoje prednosti i mane,ali baš svaki!I ne može nitko suditi nekom traktoru na temelju rekla-kazala iskaza,o tome kakav je neki traktor može suditi samo onaj tko je sa tim traktorom radio duže vrijeme.Ostali mogu samo primjetiti vizualne nedostatke,a onu priču "čuo sam da ne valja" možete objesit mačku o rep.Ja sam rekao o zetoru ono što je očito a to je da su kratki,a ono da se pregrijavaju to sam samo čuo i to možda i nije istina i ja samo našem Gogiju pokušavam dokazati da one njegove nebuloze u kojima niti jedan traktor ne valja zato što je on tako čuo ili vidio kod susjeda ili na Youtubeu dok je zetor najbolji na svijetu baš i ne drže vodu.Tako i ja mogu reći da je moj mtz 820 najbolji na svijetu ali nije tako,ono što mogu reći je da nije tako loš kako ga ljudi koji ga nemaju smatraju jer su "nešto" čuli od nekoga koji je čuo od nekoga drugoga.Znači on ima još koji sat i bit će 6000 sati i nikakvih problema nije bilo,a ore sa 3x16 i radi oko 150 rali godišnje sa rotodrljačom od 3 metra ,isto tako mogu reći da je fendt 309 najlošiji na svijetu ali to isto nije istina.Samo zato što sam ja imao puno problema sa njim i neće se nikada isplatiti ne znači da fendt ništa ne valja,da nije što je bio to je istina ali netko ga voli i nekome se isplati.Ja da mogu vratiti vrijeme nebih kupio fendta nego još jednog mtz-a.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ajde me se okani čovječe... To da je Zetor najbolji na svijetu ja nisam nigdje napisao,a što se tiče ostalih,sve ti tu po forumu piše,pa čitaj,ako te zanima i ako meni ne vjeruješ. Makar je meni sasvim svejedno. Nebuloze možeš ostaviti za neki drugi dan.
Koji problem je meni ili bilo kome drugome napraviti mail,registrirati se tu na forumu,i reci kako ja s malim Zetorom ili bilo kojim drugim traktorom obrađujem
ne 150,nego 300 rali,i da nema 6000,nego 12 000 sati,mogu ja i orat sa 3x20",zašto ne?
Valentinovo je,ako imaš dragu,posveti se malo njoj,a meni je tipkovnica pri kraju,ako sad crkne,gdje ću sutra drugu nabaviti?
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
Zanimljiv si ti meni,smiješ sve kritizirati ali čim netko tebi kaže istinu odmah je smak svijeta :D:.Šta bih to trebao čitati po forumu?Za moju ženu se ne brini,dobit će ona svoju "porciju" kasnije.Malo prije si se pohvalio pred nama običnim smrtnicima da svoje traktore kupuješ za keš pa mislim da ti nebi trebao biti problem dati 200 kuna za tipkovnicu u slučaju da ti stara krepa :icon_scratch:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
pa nije problem kupiti,problem je sto je sutra nedjelja. a ocito imas vise para od mene,majku mu,pa tipkovnicu kupis za dva cenera.
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Ovaj stroj se bogme naradil , tak mi bar izgleda.

Bome da je,većinom su se ti stariji kombajni naradili jer u to vreme nije ih bilo punu pa su držali po par sela,u mom selu prije nije bilo kombaja a sada ima 5 komada,bio je u susjednom selu neki mali MF benzinac mislim da je imo kusu 1,80m i držo je par sela okolo i naravno pikov ali to kada dođeš na red i ako dođeš.
 

mali.alen

Član
Tu od
13 Kol 2012
Poruka
452
To je niski, šta će ti to, to može i 539 bez problema vući, a ne rakovica...
Nisam skužio da je niski. Kod mene Rakovica ima "punu kapu" s 12 coli imt plugom. Imam neku tešku ilovaču i to kad se stvrdne užas jedan
 

Najnoviji postovi

Na vrh