• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Je, al to je stari kombajn, bilo je tu na forumu rasprave o njima, i jako ih je teško vući. Nekad je bilo malo traktora te snage, 70-80 ks, zato su jednoredni više zastupljeni, a po meni su praktičniji za manje parcele, gdje je puno okretanja. I sam vlasnik toga kombajna u oglasu navodi da ga mijenja za jednoredni, nije bez razloga.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Steyer, pogledaj mu ostale oglase, cisto sumnjam da mu treba jednoredni:(rofl):
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja sam imao takvog,tezak je prazan 3,5 T,kada je mokro nemozes nikuda sa njime,inace dobro radi,ima 16 valjaka dugackih,ali je kazem jako tezak.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
ja bi kod ovog prvog pazio da ne kupim samo frisku farbu ovaj drugi mi je antipatican he he fali mu crvene boje
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ovaj fiat je u sloveniji, bio sam kod tog trgovca i kupio plug. ima ok strojeve,cijelo brdo traktora (nisu svi na oglasu), nisu ni cijene velike,ali sto se krije ispod haube,to nitko ne zna...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
A kaj ovaj ima veliku sentimentalnu vrednost ili :(giggle):
Malo mi nekak odudara od 6945 ali ako je vrijedi te novce ako si vozil znaš i zbog čega (ne zato kaj imam 6945 ) nema ih puno proizvedenih proizvađali se za šume i izdržali puno puno tegoba i još se nedaju mlađoj brači .
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Komu vredi nek izvoli meni sigurno ne . Za te novce bi rađe kupil IMT-a 10 god mlađeg .
 

Najnoviji postovi

Na vrh