• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804

Samo nek nije izrauban, model je sam po sebi par ekselans :)

Nemogu nači nikakvih naznaka da je uvezen iz Francuske, a vjerojatno je, no dobro su ga ušminkali, djelomično je sređena i pofarbana limarija i felge.
Neznam, trebalo bi probati, možda bi bio stvarno dobar, ne plašim se ja tog motora, nego samo mjenjač da nije stradao.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Uzmeš pet dana na probu i vidiš a kako iznajmljivaju traktore koje hoče iznajmit ti bi trebali biti dobri par puta sam bil kod njih sa kupcima no nismo se nikad dogovorili .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da imam plugove za taj traktor uzel bi ga na probu, riskiral bi tih par 100€ baš da vidim, ak nikaj drugo pooral bi si svu zemlju :)
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Jel nije malo preveć dat sto hiljada kn za traktor sa 9 hiljada sati?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A preveč je, al zemi ga negdi jeftineše pod uslovom da je potpuno ispravan kaj je upitno kod svakog polovnjaka.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Ma to administratori njuskala skuze i naprave reviziju pa uklanjaju te lazne oglase.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
ja sam mu sve oglase prijavio,valjda je još netko skužio pa prijavio :icon_butt::icon_fU:
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Tesko vjerovati ali ima ljudi koji na to nasjednu i ne daju se od toga odgovoriti,tak je prijatelj jedan nasel Zetora 2009god.u Poljskoj za 6500e i svi mu objasnjavamo da je navlakusa,ali ne on kaze da nije.Kontaktirao je toga covjeka,ali sreca pa se ovaj vise nije javljao i maknuo je oglas sa njuskala.
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Ako se gleda da za Zetora 7430 žele 140.000kn, i sad uspoređuješ ta dva traktora onda nije puno.
Ali realnost je da niti jedan ne vrijedi te novce. Zadnje vrijeme umjesto da cijena ide dolje, kad ono kontra, sve skuplje. Tako da sad svi žele nenormalno visoke cijene. Zato se vučeju po oglasima par godina, jer niko za to neće dati toliko novaca.
 

Najnoviji postovi

Na vrh