• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Budem navratio kad budem malo duze u Sisku bio sam jucer trebo ic u Kutinu po neke felge al nakraju otisle prije nego ja doso do Siska nema veze obavio rucak i doma mozda prije dodem ako kakvu trgovinu budemo obavljali nadi neko smece znas da ja volim vracat stvari iz mrtvih:(rofl)::(rofl):
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Prošle godine u 2. ili 3. mjesecu tu isto bio neki čeh kupuje Zetore 2511 i 3511, ali mora biti sve originalno na njemu.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Meni nije nikaj htel ponuditi jer lampe nisu original i još neke sitnice. Stavi na njuškalo svojeg i vjerojatno će ti se javiti.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
nije zračno. i bolje,jer ako je starije,puno košta popravak...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,684
Bučo. Na te dečke sam mislil. Oni su lani prodali 2 komada C-335 u poljsku. Ja nisam pričal sa dečkima ali je moj kolega pričal.
Kod tog traktora ima trgovina sa bojama i dečki znaju složiti farbe za traktore pa ako kome treba.

Da, al čini mi se da je i tanjurača oltova bila iza jedno vrijeme... da, dečki slažu boju, nažalost, baš nemamo dobro iskustvo s njima..... To je kod Delkića tam :)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Ja nisam kupoval kod njih za strojeve ali sam ih pital za farbe. Znaju sve boje kak idu. Koliko sam vidio na malom ursusu su pogodili original boju kao i na imt-u . O kvaliteti boje nemrem ništa reći. Da, kod Delkića.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,684
Nama je zeznuo boju za boxera, 2008 god, šef tražio 2K, a šasiju kompletnu sastrugali do prajmera, prvu haubu, vrata.... strugali smo i radili nas 4 dobrih tjedan dana to, i na kraju sve zajebali sa bojom, jel taj dotični nije dao herter, a kolega kaj je išao po boju, uzeo je to šta je ovaj dao.. hertera nije bilo, pa smo mislili da je 1K i usrali cjeli kamion s time.. za mj dana je sve izgledao ko šmirgl papir....
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Izgleda nitko nije pročital uputstva - tehnički list za boju. :(n):
Odmah bi skužil da je prodavač zaboravil isporučiti utvrđivač.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,684
Skužio bi vraga, da ti šef kaže da je sve plačeno i samo treba otići podignuti, a ni sam neznaš jel uzeo 1k ili 2K,a njega naravno nije bilo poslje, došao kad smo našpricali sve, a ovima u trgovini smješno to bilo kad smo im pokazali šta su napravili.....Pazi, njima smješno šta su nas zajebali, i uzli lovu, a mi uništili cjeli kombi s njihovom farbom: I nemaš ti di šta pročitati kad dobiješ običnu limenu piksu i br boje..
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
I onda u tu piksu malo benzina, malo nafte i frajerima kroz izlog baciti u trgovinu. Više se nikad ne budu tak smijali. Ne treba biti zapaljena piksa, bitno da im zasmrdi benzin.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Dobro izgleda, i mislim da vredi nekih 20000kn, potrošaći vele da nisu ali ja bi ipak za te novce tražil 52 ili 82 belarusa, osim potrošnje sve ostalo je na strani belarusa a cjenovno su svi tu negdje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh