• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Možda se u Nedelišču majstori popravili pa više ne sastave motor od NH-a bez čepova na radilici :(whew):
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Željko, koji majstori to je pitanje jer imamo tri ovlaštena prodavača i servisera za traktore u opčini??
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Na NH-u kaj je pukla radilica motor skinjen u KŽ pa poslan u Nedelišče vračen motor u KŽ pa nije bilo pritiska ulja pa traktor u Nedelišče pa nakon toga zakuhal 2 km od Nedelišča (faljelo antifriza ) pa nakon toga kod prvog paljenja trebalo par sekundi da dobi pritisak , jedino u toj priči bilo dobro kaj je uspjela reklamacija .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Poznam osobno šefa i ostale dečke iz Clasa, njihov servis i dućan je u Pušćinama, u Nedelišću je Hurli dućan i servis, a u Kuršancu mislim da je Case ili nekaj takvoga. Ne vjerujem da bi si Dario u Clasu dozvolil šalabajzerski posel, a za ove ostale nemrem garantirati, pogotovo za ove iz Hurli servisa u Nedelišću jer su mi tam u servisu radila dva poznanika i oba dva su otiśla baš zbog drek posla koji se tam radi. Ugl. sve je to ista općina samo 3 razlićita sela i svi su na par km jedni od drugih.
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Samo što ta proba košta,200kn dan,plus 200kn radni sat,plus PDV,ako me sjećanje ne vara.
Znam dva čovjeka koji u Traktor Marketu iznajmljuju traktore za rad,jer nemaju svoje,neki traktori ni ne dođu do pola puta,pa ih treba šlepati natrag,neki su ok,ali imaju problema s senzorima,žicama,strujom,curenjima ulja,čudnim zvukovima...

Pa ko ima 23 eura more i bacit 200-300 eura da vidi sta uzima uostalom neće i bacit već će poorat 50-60 duluma kake teže zemlje.:(grin):
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pa bolje potrosit 2000kn na probu nego bacit 23000 eura u zrak...

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk

Pa ko ima 23 eura more i bacit 200-300 eura da vidi sta uzima uostalom neće i bacit već će poorat 50-60 duluma kake teže zemlje.:(grin):

Ma znam,samo znam i da su se već neki poveselili-"hihih,vidi budale,daje traktor 5 dana na probu,sad ću ga ja zajebat,5 dana orat,i vratiti traktor".
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Mislim da je njegova mogucnost davanja traktora na probu sasvim u redu. I ne daje samo na probu prije kupnjrm nego i iznajmljuje traktore za rad. Tako da...nije to losa stvar.

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Ako kupiš taj traktor probu ne platiš, još ak imaš srece pa kupiš dobar traktor to je ok.

BIli tamo gledat kad smo kupovali, sad svaki put kad prolazim sve su to večinom isti traktori i večina ima zbilja puno sati a cijene baš i nisu male.

Plus to što ih renta ne pomaže stanju nimalo jer vidim što i kako ljudi rade s tim rentanima.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
A tako je to sa polovnim strojevima,nekada bude dobro a nekada ne,ali ipak je dobro kada ga prije dobro isprobaš.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
A još je stavil slike kako je traktor izgledao prije sređivanja,ne baš primamljivo... Taj je bogec negdje dušu ispustio pod utovarivačem, malo se ispolira,sprejem pošprica prednji trap i zadnji kraj,i naravno da je 9500e realna cijena... I sad vidim da je to kod ovog gdje sam ja kupio plug,taj ima 30 profila na oglasnicima...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Nikad mi nije bilo jasno kako ljudi mogu gledati svaki dan u ime napisano ogromnim slovima i još uvijek ga ne znaju napisati... Velikom večinom JD i MF.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,707
Pa nema tu nikaj posebno, osim naljepnice dilera u imenu.
Još ak ima zamijenjena mjesta 2. i 3. brzini (tj. brzi rikverc)...
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Pa to mi je kolega,stalno dovozi nešto iz Italije.Moj je zetor dovežen iz Nizozemske,klasična mu je druga i treča,a imao san jednog 4712,njemu su bile kontra druga i treča.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Pa to mi je kolega,stalno dovozi nešto iz Italije.Moj je zetor dovežen iz Nizozemske,klasična mu je druga i treča,a imao san jednog 4712,njemu su bile kontra druga i treča.

ozbiljno kolega?sinoć bio tamo sa starim i kumom,kupio sam dvije šneke od njega.lik je legenda,zajebant pravi,he,he..:icon_e_biggrin:
http://www.njuskalo.hr/transport-pretovar/sneka-oglas-14571267
http://www.njuskalo.hr/transport-pretovar/sneka-oglas-14571226
dao je te obadvije za 4550kn,što je po meni povoljno..a na tom zetoru sam stajao na blatobranu dok sam skido šneku jer je bila podignuta u garažio na stupac.ima on svega i svačega.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh