• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Šanana, tam se traktori ne kupuju. Puno je tam zemlje i temeljito su izrabljuju.
To kaj je na oko lijep znači da ni bil na tijesnim mjestima i da je gazda donekle pszil.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Županjske tablice su, negdje vrlo blizu mene mora biti, ali ne mogu odrediti gdje.
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Koja sela mogu bit na žu tablicama evo nekih: gradište,bošnjaci,štitar,drenovci,gunja,vrbanja,babina greda,cerna :cool:
 

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
Trazim steyera (8060,8065,8070,955, 963 )
deutza ( dx 3.50 , 3.60, 3.65 )
massey ferguson (3050 , 362,365 ) sa prednjim polugaama i vretenom (kardanom)
da je 90+godiste imal gdje ???
Ima jedan 963 u gospodarskom oglasniku 2001 ali nema cijene

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
malo pratim brojno stanje oglasa traktora na njuskalu,prije naplaćivanja bilo je oko 3500 oglasa,a danas ih je cijelu tisuću manje...:icon_fU:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ja sam neki dan obnovil oglas,i nisu me tražili nikakvu lovu... Nisam ni dobil u sandučić obavijest o naplaćivanju,dok su me uredno obavijestili da se oglasi u rubrikama za sobe i cimere naplačuju.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Ni meni nije došla obavjest,ali sam htio obnovit oglas i nikaj bez uplate..

Kaj god rekli ali 577 je traktor kojemu je samo buka u kabini problem malo..
U rangu 70ks traktora,ni jedan jedini ne biti radnik kao on,bilo kojeg godišta..
Par dana vozim drva iz šume sa 577,prvo smo razmišljali doma da ga prodamo i uzmemo nešto bolje,ali sada več razmišljam da najdem pravog majstora da napravi kabinu kak treba i traktor bi mogao ostat,pitanje je samo kak če se dvojica dogovorit :)
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma svaki traktor u toj klasi je bolji od toga imteja.Bez uvrede,ja ga imao al nikakvi traktor,od potrošnje do udobnosti,a i u šumi se baš nije iskazala snaga za povuči,zetor 7245 je raketa prema njemu,od vuce po blatu do udobnost i potrosnje.Bez uvrede ljubimcima imteja,al govorim moje iskustvo,imao sam ih oba dva.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Onda neznaš voziti jer 577 jede zetora pogotovo u šumi radi širih guma .
I nije pretežak odozada kao zetor pa ga ne diže.
I svi vi imate ćelave gume na imt i onda govorite kako nije za niš.
Gledao sam ja obadva u šumi i 577 je bolji bio.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Svaki Zetor je samo udobniji od IMT zbog kabine..A kod nas u HR,još nema ni jedna firma koja bi se bavila izradom dobrih kabina za traktore,to je šteta..
Taj Zetor 7245,ima oko 3500kg,a 577 ima i 4 tone,tak da je baš tako slab u blatu nebi rekao..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Znam za to u srbiji..Nejde mi se u takve troškove opet,jer tu treba traktor vozit tamo i nazad..
I ti kaj rade za IMT kabine to nije nešto,više se meni sviđaju oni kaj prerađuju Torpedo,e to je več pravi posao..Da ima kod nas toga,odma bi 577 dao kod njih da ga urede kako treba..
 

Zetor93

Član
Tu od
28 Pro 2015
Poruka
141
Vidjeo sam bio je na njuskalu usto 1 dan i izbrisan
a broj nije dobar zvao sam par puta....
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
marko93;Taj Zetor 7245 kaže:
Marko vozil sam više takvih traktora po šumama 577 ima bolji odziv na gas sve ostalo na strani 7245 .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ja sam oglasio plug,zasad badava. Videt ću kak bude išlo dalje...
 

Najnoviji postovi

Na vrh