• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,366
Viličari kod nas su donekle i brzi idu i do 30 kmh pa su stvarno super prevezu dnevno tona i tona a malo se kvare...guraju preko 20000rs pa moj glas ipak za viličara ide
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Velika colaza a plug malo kratak, ali zato kvaliteta neupitna da je bar razmak 95 iso bi po njega.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Za tri brazde treba kotač, ovaj ga nema, plazevi na prve dvije glave skroz poderani, pitanje je kakve su daske i ostalo, colaža se tu sigurno ne da štelati...
A dužina nije toliko bitna, 85cm je dosta...
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
izcleda da ima opruge ko zastitu protiv kamenja ali ovi špicevi na lemesim mi ne izgledaju nešto

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Čini mi se da ga je netko koristio kao dvobrazdnog zbog kako kolega gogo kaže poderanih plazova na prve dvije brazde...
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
550
Pitanje:zasto nije dobro uzeti traktor sa prednjim utovarivačem ako on nije potreban jer vidim da su jeftini nego oni bez utovarivača,da trpi prednji most znam al sta jos?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Kaj to nije grbava deva, 555?
Ustvari je, sad sam malo bolje bacil oko.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,711
Al to ni nije 558.....
Prošli tjedan bili neki kupci za mog, pa čovjek veli da su išli u zagorje gledat traktor,majstor im ga nahvalil i na slikama kao solidno izgleda a kad su došli k njemu onda su videli da je majstor stavil slike tuđeg traktora u oglas:icon_super:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
Al to ni nije 558.....
Prošli tjedan bili neki kupci za mog, pa čovjek veli da su išli u zagorje gledat traktor,majstor im ga nahvalil i na slikama kao solidno izgleda a kad su došli k njemu onda su videli da je majstor stavil slike tuđeg traktora u oglas:icon_super:

Tak se u pozegi prodavala moja tanjuraca, moj traktor kombajn plug u pozadini
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Na ovim prostorima ocito ljudi cistam pristojno žive bez mozga, ne znam drugo objašnjenje..

Prije dva mjeseca sam prodal auto liku koji je ocito preprodavac. Nakon par dana sam išel potražiti taj auto na njuškalu i naravno nađem ga.. U oglasu piše da je 2005 godina, a nije nego 2004. Piše da je registriran do 4/18. a nije nego do 2/18., piše da je redovito servisiran samo u ovlaštenom servisu i slika servisne knjige u kojoj se jasno vidi da to nije ovlašteni servis i još re kreten napisal da je on vlasnik od 2009. godine a auto je uvežen u Hrvatsku 2013 i još je u papirima vlasnik moja žena.

Mene zanima kaj takv panj veli ljudima kad dođu gledat auto i vide da niš kaj je napisal nije tocno?
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,654
Bez brige..ima on svoju priču...obično su jako nadareni na jeziku...malo manje na mozgu...ništa se nebi čudio..kad mu dođe kupac...da mu kaže da je auto od njegove..nevjenčane žene...umjesto od Tvoje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh