• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Jedna je stvar koliko ljudi traže za neku stvar, a druga stvar je koliko mogu dobiti za to isto. Po meni taj traktor ne vrijedi ni upola toliko koliko traži..
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,299
Možda mu nije u interesu da ga proda. A po toj cijeni ga neće nikada prodati.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Jedna je stvar koliko ljudi traže za neku stvar, a druga stvar je koliko mogu dobiti za to isto. Po meni taj traktor ne vrijedi ni upola toliko koliko traži..

mislim da vrijedi 35000kn, možda najviše 37000, jer nije 100% originalan, sve je nešto krpareno, onako od oka, a još kakav je motor i mjenjač.....
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
383
Ako netko od forumasa nadze neki traktor u Njemackoj daje blzu mene mogu otici da pogledam i slikam ili bilo sta,nalazim se Neuss pored Diseldorfa,znaci ako kome mogu pomoci nekase javi
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Mo6da to nije njegovo ulje... :) To su blatobrani od nekog većeg IMT-a na njemu?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A budale koje su to cijene ,pa kupiš u Sloveniji bolji stroj.
Malo dodaš , nemožeš vjerovati.
 
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
49
Ako netko od forumasa nadze neki traktor u Njemackoj daje blzu mene mogu otici da pogledam i slikam ili bilo sta,nalazim se Neuss pored Diseldorfa,znaci ako kome mogu pomoci nekase javi
Evo baš prije Božića sam vidio jedan dobar oglas za traktor blizu tebe. Nisam ga ni išao gore gledat. Uplatio novac, organizirao špeditera koji ga je dovezao, taman je došao za pod bor [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ovaj 577 je stvarno preskup rođak je za 70 000 kn kupil 2140 u solidnom stanju kak usporediti dupljaka JD sa 577:icon_butt:
 
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
49
Wülfrath, prodavač je jd-ov zastupnik, Carl postertz. Da sam otišao gore, to bi me koštalo par k eura. Vjerovao sam mu na riječ, na slikama je dobro izgledao, a ima i malo sati, svega 4500. Ako je on u kabini uredan, da nije zdrapan onda je valjda i ostatak traktora dobar.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ako si kupio na neviđeno, imaš muda, svaka čast! Ja više ni bratu ni popu ne vjerujem...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Kako se kaže- dopodne ne vjerujem nikome, popodne ni sam sebi! :icon_e_biggrin:
 

matijavz

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
232
Wülfrath, prodavač je jd-ov zastupnik, Carl postertz. Da sam otišao gore, to bi me koštalo par k eura. Vjerovao sam mu na riječ, na slikama je dobro izgledao, a ima i malo sati, svega 4500. Ako je on u kabini uredan, da nije zdrapan onda je valjda i ostatak traktora dobar.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Na kojem oglasniku si ga našao ako nije tajna??
 
Na vrh