• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
ozbiljniji veći traktor za ne tako velike novce

same-antares-110-slika-18109316.jpg


40kmh, podizna moć 5700kg, 2 špere, kočnice na svim kotačima...

http://www.njuskalo.hr/traktori/same-antares-110-oglas-6582578

Bjezi od tog traktora ja sam ga isao glet lupa motor ko sam vrag
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
A kako radi sve ostalo?
Koliko bi koštalo da se napravi prava generalka na takvom traktoru?

Prava generalka oko 35 000kn..opet treba otvorit motor i onda vidjet kaj treba mjenjat..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nebi se ložio s tobom da je to od Bageriste traktor,Bager je iz Istre a ovaj oglas je iz Bjelovara ai Bager je imao ili još uvjek ima prednji utovarivač

Kolega, Bager je prodao traktor priej par mjeseci, samo mu je utovarivač ostao skupa s nosačima, to se sad stalno vuče po njuškalu, a švercer preprodaje i dalje njegov fiat. naravno uz bijesnu cijenu prenapuhanu!
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Kako to da je prodao makinu... Traži se nešto drugo
Bila prevelika za njegove potrebe...sad je u garaži Fiat 450 2WD ;)
I plug je skraćen za slabiju makinu, sad je 2+1
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Mislim da je to taj Mexički JD i zato ima taku malu cijenu. A samo neznam kakva je kvaliteta,tog stroja,izgleda da slaba pošto je tak jeftin a traktor je praktički nov ako je 2008god
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
Mislim da je to taj Mexički JD i zato ima taku malu cijenu. A samo neznam kakva je kvaliteta,tog stroja,izgleda da slaba pošto je tak jeftin a traktor je praktički nov ako je 2008god

Pa on vam je i novi(ako je meksikanacj ednu godinu u Gudovcu bio oko 16500 €+-,MORAO moraobih pitati čovjeka u susjednom selu za ostale informacije(točne)
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Mislim da je to taj Mexički JD i zato ima taku malu cijenu. A samo neznam kakva je kvaliteta,tog stroja,izgleda da slaba pošto je tak jeftin a traktor je praktički nov ako je 2008god

ma to je sklapano u indiji, onda i sam znas kakva je kvaliteta :finga: , pa novi je oko 20tis E
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Novoga nebi uzeo,jedino mi se sviđa nova Fortera od Zetora. Ai koji novi traktor sa prednjom vučom za 20 000€ valja,nema takvog traktora
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Novoga nebi uzeo,jedino mi se sviđa nova Fortera od Zetora. Ai koji novi traktor sa prednjom vučom za 20 000€ valja,nema takvog traktora

pa kad u tu cijenu ulaze samo kinezi :madmana:
 

Najnoviji postovi

Na vrh