• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Evo sad naletim na ovo....je da je dosta stariji, ali je cijena manja i trebao bi biti puno bolji traktor od novog 577??
Vaša mišljenja??

http://www.njuskalo.hr/traktori/massey-ferguson-375-oglas-7095328

Jedino kaj čujem vele ljudi koji su kupili polovne traktore s prednjim utovarivačima da im je dosta prednji kraj razdrukan i da kvačilo može biti pri kraju, da je bolje kupiti polovan traktor bez prednjeg utovarivača.

IMT se ipak nebre mjerit s MF,to i sam znaš..

Ovo kaj si rekao za polovne traktore s utovarivačem je istina..Samo opet u današnje vrijeme su cijene takve kaj se bolje isplati kupit traktor s utovarivačem nego traktor pa onda utovarivač posebno..Jer češ skuplje proč ak ideš na traktor bez utovarivača,a i na njemu more lamela bit loša i prednji kraj razdrukan...Sve ti je to tak,nema baš nekog pisanog pravila..More bit kaj bude jedan IMT bolji od MF,Fendt ili Fiata,jer se radi o rabljenim traktorima..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
original. nebi rekao da su se u to vrijeme vec radili u turskoj?
nevidim oznaku na haubi, trebao bi biti 12+12 sa meh reverzerom kraj volana, ali da, cista mehanika, bez nekih kemija.. vjerojatno 40kmh. samo jos kompresor i imas traktor boli glava.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znam dečki, kad tad mi se budu okrenuli neki novci i budem išao u kupovinu traktora, pa mi je uvijek interesantno malo proispitati tržište i čuti kojekakve komentare tak da sve zbrojim i oduzmem prije kupovine :)

Inače, evo ovaj mališan se opet pojavio u oglasima, je da je cjena paprena, ali uz našu 95-icu bi lego ko kec na 10, bio bi to dream team za poljoprivredu...stvarno mi je ekstra traktorčić, ali je i cjena ekstra.
http://www.njuskalo.hr/traktori/same-dorado-65-cijena-22000-oglas-3160667
:(inlove)::(inlove)::(inlove)::(inlove)::(inlove):
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Mali Same bi i meni dobro došo u dvoru,za lakše poslove.Baš smo ga gledali neki dan ja i tata i isto veli da smo sa novcima na Ti da bi ga odma uzeli.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
ne kužim u čemu je fora?
razlike nema u nicemu jedinu u obliku haube.
osim ako nije uzeo SUPER model.
ima još razčike i u kabini koja je od rx ili dx i mjenjač mu je sastrane a i ima turbo..zak da je gadno nabrijan.
 
N

Nevjernik

Guest
Evo sad naletim na ovo....je da je dosta stariji, ali je cijena manja i trebao bi biti puno bolji traktor od novog 577??
Vaša mišljenja??

http://www.njuskalo.hr/traktori/massey-ferguson-375-oglas-7095328

Jedino kaj čujem vele ljudi koji su kupili polovne traktore s prednjim utovarivačima da im je dosta prednji kraj razdrukan i da kvačilo može biti pri kraju, da je bolje kupiti polovan traktor bez prednjeg utovarivača.

Kao prvo bolji je .
Kao drugo 2500 sati nema da se nastaviš na glavu 10000 najmanje.
Danas je opipljivo uzet traktor polovan voze izvana.
Ušminkaju skinu sate i eto kupiš razdrdan stroj.
Treba čekat eu pa si sami budemo dovezli.
Ovi imt-ovci su postaliko zetorovci nabite cijene evo jednog...
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-imt-577-dve-oglas-7105347
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ima još razčike i u kabini koja je od rx ili dx i mjenjač mu je sastrane a i ima turbo..zak da je gadno nabrijan.

mada je nabrijan al to mi se baš i nesviđa jer je getribi i bez turba taj motor dosta a kamoli cca 105 ks ... pošto je getriba i ostalo kak i na 7506 i malo je to preslabo da bi mogel raditi pod punim opterečenjem i ne razmišljati ak se bude kaj razletilo ili nebude... i ja mislim ugrađivati turbo ako na 75- taka i dok bude turbo onda dojde oko 85 ks kaj nebi trebalo biti problema
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Ma neeee. Uzel je isti takav 4320, samo je mlađeg godišta, 97. je, a ovaj kojeg prodaje je 96.
Našao je tog novijeg s malo sati i u tvorničkom stanju.
Razlika je u tome kaj stariji ima servo volan, a noviji ima potpuno hidraulični volan, ima straga 16.9-28 gume i prednje 7.50, dok stari ima straga 14.9 i napred 6.50.
Ima još nekih razlika oko vanjštine motora i unutrašnjosti kabine.


e dečki moji, brzo se sve odigralo...
bil sem u potrazi za nekim traktorom 55-70 ks s prednjom vučom, za međurednu,brzi transport i razne sitne poslove
izbor takav da neznaš kaj napraviti, kak biti "pametan" ??
i igrom slučaja naletil mi 4320 od dede...neki financijski problemi u obitelji
nesem puno razmišljal, zakaparil sem ga i gotova priča
odjebah sve rabljene dupljake, ovo je praktično novo-A BOME ZNAM KAJ SEM KUPIL...

Al još navek ima mesta vu dvoru za Fiata 60-70 ks brzog ko strela,ak kaj neleti-U IGRI SEM! S tim da je ko curica, neću kramu!

a duša me boli dok vidim ovoga da je v oglasu, mislim da bum plakal ko nigda za njem...al bar mi bude ovaj "novi" ostal,isti su- hehe!

živjeli!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
proslo je vec neko vrijeme, mjesec pa i vise, od kako je prvi put stavljen na njuskalu. cudi me da jos nije otisao..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
zašto su zetor 4340 i 6340 (94.-98.g) istih cjena,pa onda je bolje uzeti 63 ili ?

Zato što u startu kada su se kupovali novi traktori nije bila velika razlika u cijeni,ai više ima 6340 na njuškalu od 4340,jer ta serija 4340 je više traženija od 6340
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
Zato što u startu kada su se kupovali novi traktori nije bila velika razlika u cijeni,ai više ima 6340 na njuškalu od 4340,jer ta serija 4340 je više traženija od 6340

----- zbog čega
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
e dečki moji, brzo se sve odigralo...
bil sem u potrazi za nekim traktorom 55-70 ks s prednjom vučom, za međurednu,brzi transport i razne sitne poslove
izbor takav da neznaš kaj napraviti, kak biti "pametan" ??
i igrom slučaja naletil mi 4320 od dede...neki financijski problemi u obitelji
nesem puno razmišljal, zakaparil sem ga i gotova priča
odjebah sve rabljene dupljake, ovo je praktično novo-A BOME ZNAM KAJ SEM KUPIL...

Al još navek ima mesta vu dvoru za Fiata 60-70 ks brzog ko strela,ak kaj neleti-U IGRI SEM! S tim da je ko curica, neću kramu!

a duša me boli dok vidim ovoga da je v oglasu, mislim da bum plakal ko nigda za njem...al bar mi bude ovaj "novi" ostal,isti su- hehe!

živjeli!

Evo ga kolega, samo pise da je oglas neaktivan, neznam el je prodan ili neje.. vec duze vrijeme mi se mota po glavi, i stel bi si nekaj takvoga u skorije vrijeme nabaviti..
http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-65-94-oglas-6774563
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Evo ga kolega, samo pise da je oglas neaktivan, neznam el je prodan ili neje.. vec duze vrijeme mi se mota po glavi, i stel bi si nekaj takvoga u skorije vrijeme nabaviti..
http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-65-94-oglas-6774563

Dobar!
MA PREDOBAR!
i još bi ja na njega del set guma za međurednu i da vidiš kombinacije!

i da naleti sa PWH primjerak, bil bi savršen!

Nazovi, pitaj, nema veze kaj je neaktivan!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
sta ti znaci kratica pwh?
znam na sta mislis, ali od cega bi to bila skracenica?
 

Najnoviji postovi

Na vrh