• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500

može bit,ima logike
ali ovo je hiraulicni prebacivac,ali ne i podizac-spustac.
znaci dodjes na polje,spustis obava markira,i tek onda hiraulično prebacujes! umjesto da se *ebes sa onom ruckom jel.
ali po meni to nema potrebe,kod mene su markiri tako naštelani da mi uvijek ide između reda,i stalno pičim sa obava spuštena bez problema.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,514

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ma to sam i mislio da 539 radi tako sa tim, je puno je novaca, al samo me zanimalo el to je istina, samo ne znam kako cilindar gura na pravu stranu, kako zna na koju stranu treba..
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903

to bi trebao biti stari imt, rađen po licenci mf 65, jedina vanjska razlika im je bila to što je imt imao onaj glupi, besmisleni znak na haubi, a mf je imao službeni. doduše, bilo ih je i sklapanih u jugi, pa su imali oba znaka. a možda je motor skinut s neke rajke... ili je samo pročitao na motoru IMR :D
 
B

bosniahos

Guest
Da nije neko vidil na oglasima neki motor za Fendta 3 ili 4 klipa,firme MWN.
 

cunsatpr

Novi član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
2
Nema veze s poljoprivredom, ali malo sam se dopisivao s nekim prodavačima oko auta. Situacija je slična ovoj - navodno su neki i nasjeli na priču. Uglavnom, kad postaneš zainteresiran - vozilo je negdje vani, dobit ćeš ga na probu - samo moraš, za početak platiti troškove dostave...a nakon toga prekid komunikacije...ja sam došao do toga da se traže novci za dostavu - i tu je komunikacija prestala...jasno da nisam slao novce

Kao što je kolega iznad rekao - bježi od toga...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Nema veze s poljoprivredom, ali malo sam se dopisivao s nekim prodavačima oko auta. Situacija je slična ovoj - navodno su neki i nasjeli na priču. Uglavnom, kad postaneš zainteresiran - vozilo je negdje vani, dobit ćeš ga na probu - samo moraš, za početak platiti troškove dostave...a nakon toga prekid komunikacije...ja sam došao do toga da se traže novci za dostavu - i tu je komunikacija prestala...jasno da nisam slao novce

Kao što je kolega iznad rekao - bježi od toga...

ista stvar, niti ja nisam nasjeo već sam smislio priću da ću osobno doć pogledat auto i isplatit cjelokupn iznos kod preuzimanja i forsirao istu. brzo su odustali.. :
 
B

bosniahos

Guest
Dobro,ni moje pitanje nema prevelike veze ali bi treba pomoč.
Nudi mi se povoljna kupnja vozila,ali je isto vozilo zapljenila trgovina,od naplatiše,znači dužnika,kakav je postupak kad bih kuopova to vozilo.Dali je dovoljan odlazak kod porezne i policije na provijeru ili postoji još nešto.Hvala.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
pa ako dobijaš račun knjižicu vozila i prometnu onda nemaš brige...
 
B

bosniahos

Guest
Ma to što si nabrojia dobiješ i ako je mučka u pitanju,mene bi zanimalo čisto pravno što uradit,dali bi se negdije moglo pojavit nešto kao upisano da ga trgovina koja je uzela pod dug tj.zaplinila od dužnika nemože prodat meni ili nekom drugom.I u stanicama za tehnički pregled piše da se prije isplate provijeri kod financija i u mup.Jer poslije nema po zakonu povrata novca,niti mogučnosti okrivljavanja bilo koga.Vozilo nije novo i račun vijerovatno niti ne postoji,ovi drugi dokumenti koje si spomeni sigurno da.
Ima li još neko da mi malo pojasni što mi je za uradit.
Hvala.
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Ovo je prilika!

crveni ( export ) RX170 se jako rijedko viđa :)

torpedo-rx-slika-22216926.jpg


http://www.njuskalo.hr/traktori/torpedo-rx-oglas-7843137

zakaj su na slikana dva traktora
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
zakaj su na slikana dva traktora

moguće? Možda je samo isti sređen za prodaju - malo ispoliran pa su nestali borijevi s haube...
 

Najnoviji postovi

Na vrh