• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
da,neki imaju ručku,a neki sajlu. traktor je predobar,ali to sigurno nije prava cijena...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
previše para,to je groblje na kotačima s defektnom getribom :(giggle):
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
Koma od traktora,totalni krš.Tu ima još puno stvari koji se ne vide na slikama,u pola manje vrijedi.

ma vidi se i na slikama, da to nije ničemu spodobno. za poskidat neke dijelove a ostalo na odpad:icon_e_biggrin:

gledam malo kod nas oglase i vidim da se pojavljuju URSUS-i kao traktori i kao priključci: http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=7916540
http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=7916530
http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=7916497
jel ima več netko kakvo iskustvo s njima??
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Da li je tko trzio sa onim cuvenim 'AGRAROM', ako je kakva su iskustva tj. dal su strojevi kak treba?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-fendt-309-turbomatic-oglas-9963233

Jel ovo puno novaca s obzirom na vanjsko stanje,u kabini dosta solidno izgleda

nema zadnja svijetla ili sam čorav...ako nije neki veći kvar i znaš popraviti ili imaš svog majstora,mozda nebi bilo loše pogledati i spustiti cijenu...to kaj je izvana izrauban,to znači da nije ušminkan za prodaju ko većina traktra koji se mogu vidjet na njuskalu,koji imaju po 15-20 tisuca sati,a izgledaju ko da imaju 2000!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
nema zadnja svijetla ili sam čorav...ako nije neki veći kvar i znaš popraviti ili imaš svog majstora,mozda nebi bilo loše pogledati i spustiti cijenu...to kaj je izvana izrauban,to znači da nije ušminkan za prodaju ko većina traktra koji se mogu vidjet na njuskalu,koji imaju po 15-20 tisuca sati,a izgledaju ko da imaju 2000!

al se zato na ovom vidi da ima 15-20 000
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
imaju i usminkaniji traktori isto toliko...bolje da kupis ovakvog i da znas da ima 15k sati rada,nego sminkera sa 5k sati na satu,a ono ima 20k!
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
al se zato na ovom vidi da ima 15-20 000

a moze bit da ima i 5000 radih sati,sve zavisi kod kakvog je gazde bio i u kakvim je uvijetima radio,da je odrzavan i pazen nije sigurno.... promijenio sam u zadnjih par godina jedno 20-tak traktora i imao sam onih koji su imali i po 6000rs a da su bili u boljem stanju nego ovi sa 2000....a isto tako koji su bili 80 god.u boljem stanju nego 90-ta.tak da nema pravila.buraz ima mercedesa koji ima 550000km,na kojem sve radi i da treba otic bilo kud se ne boji jer je odrzavan i boljem je stanju nego neki koji ima 250000km...
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Da li je tko trzio sa onim cuvenim 'AGRAROM', ako je kakva su iskustva tj. dal su strojevi kak treba?

U Kutini je čovijek kupio od AGRARA maseya 3645 i zadovoljan je s traktorom,ali to nije pravilo,treba svaki traktor pogledat.Što se tiče onog fendta,vidi se kako ga je čovijek održavao iz vana,tko zna koliko je taj puta mijenjao zdračni filter ili ulje u motoru i mijenjaču,kada ga nije čuvao i održavao njegov vanjski izgled,nije ni o drugome vodio brige,Nemože se tako zapušten stroj dovesti nikada u red više,ili mijenjati sve a to je pre skupo.Gdje su mu zadnje poteznice,ni toga nema.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
i u moje selo dosao renault ares 610rz od agrara. zasad je izorao par ha,ali neki problemcici su vec tu. naravno da je izgled sasvim drugaciji nego na slikama. ti svi sverceri bi morali biti modni fotografi,od starih baba prave mlade manekenke.
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
ja sam kupio od njega MF 6170 prošle godine u 10 mjesecu i do sada nisam imao problema napravio sam nešto više od 500rh
 

Najnoviji postovi

Na vrh