• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
strašne su mi gume na ovoj sonalici. Zadnje još kak-tak al prednje...... Kaj je to za rižina polja il kaj?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Kod mene u selu ima dosta traktora od bakova i svi su ušminkani i prebojani i sa malo radnih sati a kvarova je bilo kod svih tako da mislim da su satovi vraceni........
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Veli, moguce preuzimanje leasinga.. Cini mi se da je razlog prodaje bankrot..
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Ma nije kad je to ppk imaju oni puno novih strojeva,mora da se kvare,znam da su uzeli par Casea
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
pa jel to nas kulak pege? Valjda ga prodaje jer je morao skinuti cetvrtu glavu s pluga,nije steyr svemoguc!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ma ne prodaje samo njega, pogledaj i njegove ostale oglase, rasprodaje cijelo imanje.. Mislim da ne prodaje, da je to tek tako stavio..
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Ma ne prodaje samo njega, pogledaj i njegove ostale oglase, rasprodaje cijelo imanje.. Mislim da ne prodaje, da je to tek tako stavio..

a bome je lijepo napisao tekst u oglasu copy/paste "Razlog prodaje prestajem se baviti poljoprivredom idem u socijalu tako se bolje živi."

tako nam i treba bolje nismo zaslužili kada se velika većina skriva iza manjine i ne želi u ničemu sudjelovati najlakše je staviti prst u uho i kukati pa onda neka nam ta manjina kroji zakone i ostalo:icon_redface::mad:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a bome je lijepo napisao tekst u oglasu copy/paste "Razlog prodaje prestajem se baviti poljoprivredom idem u socijalu tako se bolje živi."

tako nam i treba bolje nismo zaslužili kada se velika većina skriva iza manjine i ne želi u ničemu sudjelovati najlakše je staviti prst u uho i kukati pa onda neka nam ta manjina kroji zakone i ostalo:icon_redface::mad:
Jebiga , jedino oni imaju vremena i obavezu otić na izbore
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Da se barem taj kulak pege vrati na forum.. Tome si si mogao nasmijati, ehehe..
 

Najnoviji postovi

Na vrh