• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Vidio sam da ga valjda radnik od vlasnika tjera pod nekakvom frezom i strojem za polaganje folije,kod ovoga definitivno nije napravio samo sate u transportu
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Uglanom na svim stranim oglasima su nabrijane cijene, koliko sam ih ja do sada otvarao svi traze nest malte ne vise vec sto se kod nas trzi, e sad dali kod nas stizu do bola izrajbani strojevi a nalickani koji su zbilja samo za shrot ili imamo turbo sposobne trgovce tj uvoznike pa nalaze vani dobre makine sve u pol cijene?
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
idem u četvrtak ili petak nadam se da je onakav kako mi je rekao u mail-u
ali dok ne vidim nikom ne vjerujem
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
kolega je takvog lani kupio.
radi savršeno
on je svog platio oko 7 tisuća € tako da mi se ovo čini visoka cijena.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
da cijena je malo visoka, ali vjerujem da bi išla dolje. Moje mišljenje je da on vrijedi max 8 tisuća €.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Svijedno je FAR,kolika god da je cijena,visoka je a i limarija im je tanka.Ako su to njegovi original sati,dobro,ali meni se nikako ne sviđaju ti kombajni.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804

Prikolica je extra, ali je cjena prejaka!!!

To je isti sanduk ko i na našoj pronarki, 5t, samo je donja šasija drugačija.

Šanana ovaj je blizu tebe,malo glavnom cestom prema VT,http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-80-90-oglas-5205706
O pa dugo ga nije bilo u oglasima! A vuše se več par godina i ne nalazi kupca. No s tim uskim kotačim ga nebi niakd kupil, još ima napred Trayal gume ko mali ferguson iza :) :)
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
nije ni napisao cijenu utovarivača to kad neko kupi može reći da je dao 2000 više i dobio utovarivač
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Kada bi se mijenjao s menom za kombajn,odmah bi uzeo tog fijata,za pneumatsku sijačicu i špricu bio bi mi odličan.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma Sama ko Sama...:)
Nije cjena velika, trebalo bi otić pogledati stvarno stanje traktora.
 

Najnoviji postovi

Na vrh