• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plug za rigolanje

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zekan7711 kaže:
josip123 kaže:
eto super važno je da si se ti snašao :D ,plugovi mu nisu loši ali tko sa njima nema posla ne isplati mu se ulagati u takvo što pa da mu poslije stoji neiskorišten :scratch

tako je imam i ja doma stvari koje samo smetaju najbolje ih se rijesiti i onda posudis za tih pola sata koliko ti treba ;)
To je i moj moto ...sve kaj možeš posudi ..uvjek se nađe budala koja kupi pa ima za oboje
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Slažem se! Sviđa mi se ova stvarčica! Jučer smo brat i ja iskopali mali ribnjak - sad čekamo da se napuni vodom! 8) 8) 8)
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Budem ga sliknuo prvom prilikom! Kad sam ga sliknuo mob mi je nešto riknuo! Izgleda maleno prema Lindneru, ipak je to hoby strojček!
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Evo Lindnera i Zetora u akciji! Brat i ja smo kopali isušeno korito potočića koji ide po livadama!

 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Dobra ti je igračka; gdje si kupio? Koliko love ako nije tajna. Super za kopanje temelja i sl...
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
15 000 kn. Neki tip je prodavao u oglasniku. Novi košta oko 35 tisuća + PDV. Ovaj nije nikada ništa radio. Stajao mu je doma - ne znam zašto? Super stvar! Za par godina kad ga ne budem trebao prodam ga za istu lovu. Iskopao sam s njim i mali ribnjak prošli tjedan samo se još nije napunio s vodom! Evo slike.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Odlična cijena, vidi se da je novo. To si super prošao, sigurno će ti se vratit lova; još ako budeš uslužno kopao temelje, podrume itd...prva liga..
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Ne znam baš! Nemam ti ja vremena za to! To ti ide dosta sporo, ipak je to hobby stroj! To ti ide sporo jer nije veliki pa se moraš stalno pomicati, ima malu korpu i fali nam prakse! Dok sebi sve uredim: kanale, ceste, temelje za štalu, poravnam okoliš - psla ko u priči i bez drugih!
 
J

josip moslavac

Guest
plugovi za regolanje

decki ovako kupio sam plug za regolanje pa bih isao vrsit usluge regolanja,jel zna mozda kak se krecu cijene od prilike?usput ako ima netko nesto za regolanje samo nek se javi ovdje pa cemo se probat nekako dogovoriti,inace bi vrsio usluge po moslavini a ak bi se nasao neki veci posao i dalje mozda
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Re: plugovi za regolanje

Pa baci koju sliku pluga!
Sa kojim traktorom to vučeš???
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Re: plugovi za regolanje

ja sam iz zadra i orem i rigolam iz usluge znam da cjene nisu iste ali ti mogu biti neka orjentacija, kao prvo sve ovisi o terenu, površini i dubini rigolanja a kod nas ti je od 0,50 kn pa do 1,5 kn (mislim) po m2 ja uzimam 0,50 kn. m2 za dubinu oko 45 cm. i gdje nema kamena
 
J

josip moslavac

Guest
Re: plugovi za regolanje

evo ovak ja sam radio 200kn/h,mislim da to nije ni puno ni malo kaj vi mislite,dubina je bila negdje oko 50cm,cak mozda i dublje malo a i negdje je bilo 45cm,a to sam radio s caseom jx90,isao je bez problema,ali to sve zavisi kakva je zemlja
Evo par slika pluga:

img0826c.jpg


img0827f.jpg


img0828l.jpg
 
B

Bobo

Guest
Re: plugovi za regolanje

A pazi sad sto ja imam:

dsc01835h.jpg


dsc01836x.jpg


Jos meni odnekale poznat plug ;)

Mogo si se javiti da dolazis u moj kraj. Ja sam dva sela dalje Tocnije, autom 3 minute...
 
4

4fun

Guest
Re: plugovi za regolanje

evo jedno smiješno pitanje

što je to rigolanje?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: plugovi za regolanje

Rigolanje = duboko oranje, 40-50 cm dubine!

Operacija koja se radi prije sadnje vočnjaka, vinograda il nekog trajnog nasada na neku površinu.
 
4

4fun

Guest
Re: plugovi za regolanje

moj stari ima voćnjak pa nikad nije rigolao :scratch

tnx na odgovoru
 
J

josip moslavac

Guest
Re: plugovi za regolanje

a cekaj sad malo jel to taj isti plug ili ti imas bas takav potpuno isti plug?gdje si ga ti kupio i jel one kotace isti covjek konstruirao ili je to sve tak original?a kak to ide,jel lijepo slaze brazdu,ja svog jos nisam uspio probat jer je jos dosta mokro pa nema smisla ic samo malo,ali budem ako bog da pred kraj drugog tjedna ak ne bude vise padalo isao ja njega isprobat,pogodio sam neki posao pa bi isao probat
 

Najnoviji postovi

Na vrh