• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

PLUG

martinv1

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
288
Ovisno o zemlji, al daj mu gasa pa će ić 20-25. Nije od sira da ga se treba mazit i pazit, mislim treba se traktor pazit i održavat ali s takvim gasom mu više štete nanosiš nego dobroga.

SonnYYY

Član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
301
Kakva su iskustva sa Rabewerk 14 colnim plugovima?
Konkretno ovakav:
1.jpg
2.jpg
4.jpg

Prvi put kupujem okretač. Da li vrijedi 14 000kn?

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,344
Ovisi..ak je poderan da moras pol stvari stavljati nove da mozes raditi nabere se pozamasan iznos.
Neki dan sam gledao kolegi opala 90 2×1 ko moj.. super stanje a i cijena....on poceo glave derat kolko je poderan..uloga sa neorginalnim (granit) djelovima ziher oko 5000kn.
Kolko je poderan neznas dok neskines djelove koje planiras kupiti pa onda i vidis sta si zapravo kupio 🤣

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
391
Polomio sam dasku na plugu Gassner . Zna li netko gje bi mogao napraviti novu . Nova nema za kupit original.

Najnoviji postovi

Na vrh