• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plugovi Leopard (Nova mehanika Kozarska Dubica)

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Plugovi Leopard

Ima li tko kakvih saznanja i iskustva s novim plugovima iz Kozarske Dubice??

Modeli LEOPARD i LAV 3x14"

Dali je moguć direktan uvoz iz BiH u HR??
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: Plugovi Leopard

uvozi Marić comerc iz Bjelovara ,za privatno uzimanje ne znam,ali treba vidjeti cijenu,dali ima kakvih davanja,pitaj za cijenu kod ovog ,jer pojedinci kupuju
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Plugovi Leopard

Jel su ti bili u Gudovcu jesenas, imali su kompletan njihov asortiman??
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Re: Plugovi Leopard

mislim da sam ih i ja vidio u gudovcu, al se nesječam cjene.......
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: Plugovi Leopard

Ma tko bi to vidio,oni ti imaju trgovinu u Hrgovljanima,znaš gdje je to,probaj nazvati informacije za broj,ali imaju sigurno jer sam prošlu jesen prolazio kraj trgovine kad sam išao onuda
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Plugovi Leopard

Pa jel nemaju oni trgovinu tam na raskrižju prije Barutane lijevo na semaforima i u toj ulici?

Ili je tu sjedište firme, a trgovina na drugoj lokaciji??

Ivanz...ma svi hvale te nove njihove plugove, kolege s srpskog foruma vele da su jako kvalitetni, pa si malo kontamo zašto nebi do prolječa probali uzeti njihove velike plugove 3x14", mislim da su sad pod oznakom LAV
Vogel je dosta skup, a ne nudi nikaj ekstra, IMT u zadnje vreme katastrofa, možda ovi nebi bili uopče loši uz neke male modifikacije :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: Plugovi Leopard

Ma onda znaš gdje jesu,mislim da je sve na jednom mjestu,vidio sam kod jednog lika što šverca sa traktorima da ima njih zakopčene pod traktore koje prodaje ali i sa njima radi zemlju dok se pojedini traktor ne proda,mislim da je neka žuto zelena boja pluga
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Plugovi Leopard

E da, takvi su ti novi. Mislim da bi jednog velikog kupio za Same pa nek se malo igra s njime :)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Re: Plugovi Leopard

Gledao sam taj plug na sajmu i dosta je masivan, a nije skup jeftiniji je i od Olta, Imt-a i ostalih...
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Posljednje uređivanje:

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
Re: Plugovi Leopard

Ima li tko kakvih saznanja i iskustva s novim plugovima iz Kozarske Dubice??

Modeli LEOPARD i LAV 3x14"

Dali je moguć direktan uvoz iz BiH u HR??



ja sam kupio novi leopard 3x12" VK
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Plugovi Leopard

I kak ti se pokazao, si zadovoljan??? Može koja slka?

bhorv....več sam se raspitival tam na forumu, hvala svejedno :)
 

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
Re: Plugovi Leopard

evo slika placen oko 1650 e (3300 km) nisam nesto puno jos orao sa njim uzorao sam oko 3 ha za sad mi se svidjaju lijepo slazu brazdu a vucem ga sa m mtz 82.1
 

Najnoviji postovi

Na vrh