• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plugovi Leopard (Nova mehanika Kozarska Dubica)

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Re: Plugovi Leopard

ja sam imo dva leoparda jedan je bio 3x14 a drugi 2x16 plugovi su bili prva liga zaoravo je kukuruzovinu travu metar visoku da se nigdje nista nije vidilo najviše mi se sviđalo sto su imali diskosne predplužnjake tu nema štopanja a ufrče brazdu sam tako
 

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
Re: Plugovi Leopard

ma odlicno rade ja sam prezadovoljan
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Re: Plugovi Leopard

visim to vučeš s rusom 820, jel imaš slika u radu ili nekakav filmić.......??
 

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
Re: Plugovi Leopard

neznam za predpluznjake ali mislim da mogu , a kukuruzovinu dobro zaoravaju
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
Re: Plugovi Leopard

ja imam ovaj plug 2x14, probleme mi stvara u težoj zemlji jer neće da ore tj. neće u zemlju,ako hoće prvi plug neće zadni ako naštelam zadnji onda neće prvi, ima li ko kakvu ideju šta da radim,. u lahkoj zemlji ide i duboko koliko hoćeš. poz.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,820
Re: Plugovi Leopard

Meni plug neče u tvrdu zemlju jedino kad su tupi lemeši ( raonici ). Sad mu planiram prije oranja ili navariti špiceve ili napraviti na šarafe još nisam odlučio šta bi bilo bolje
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
Re: Plugovi Leopard

ja sam svome navario špiceve , izgledaju močno, ali u zemlju tvrdu neće
 

bajo

Član
Tu od
11 Velj 2013
Poruka
103
Re: Oranje, oranje, oranje...3

h76h.jpg

51kg.jpg

u8o6.jpg

xqyf.jpg

Prve dvije slike su leopard 3x14
a druge dvije 3x12
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Re: Oranje, oranje, oranje...3

dosta čvrsto izgleda konstrukcija, pogotovo 14-ica, ali daske su mi nekak tanke, ili se to samo meni čini?! nije mi jasno zašto na 12-ici nema deflektora.. :(think):
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Re: Oranje, oranje, oranje...3

daske su i kratke,a deflektori pod malim kutem... no ovi deflektori na nosacima glava mi se dopadaju!
 

bajo

Član
Tu od
11 Velj 2013
Poruka
103
Re: Oranje, oranje, oranje...3

Mogu da se dograde na 12-ku uz doplatu.dvnaneska koju sab uzeo od druga imala je defektore.pa se moglo orati i dublje da ne ostaju ostaci gore
 

bajo

Član
Tu od
11 Velj 2013
Poruka
103
qk18.jpg


3X12 cijena im je oko 3150km
A 3x14 oko 3700km.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Re: Oranje, oranje, oranje...3

dosta skupo. za jos malo vise novaca kupi se novi vogel&noot dvobrazdni ravnjak sa pretpluznjacima,štelajuci od 10-16",i ores bez ikakve brige!
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Re: Oranje, oranje, oranje...3

Leopard je čist ok plug, bar ovaj moj stari dvobrazni. Ako im je sada kvaliteta kao i nekada ja ga se nebi bojao kupiti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh