• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Podrivači

  • Temu pokrenuo kikoporto5820
  • Datum prvog posta

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
sta mislite bil mogo zetor(5911)od 60ks bez prednje vuce vuc podrivac od 2 radna tijela,da ide preko 50cm
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nevjerujem. sigurno bi mu falilo kila, a vjerojatno i snage.

clan dino ima podrivac sa 2 radna tijela i mf-a 80ks bez prednje vuce.

snimka kombinacije:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=_26yJ35iJ7Y&list=UUMCMRO8nw8TTo_zINm_ly4Q&index=53&feature=plcp[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
da,to je moje :)
to je bila ta "mokra" 2010 godina,i kao što se vidi ima dosta proklizavanja
u ovoj kombinaciji je to išlo odlično
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=KZrUWYMX_c8[/YT]

a naprimjer ova sušna 2011 godina
podrivao sam sa steyr-om također 80 ks bez prednje vuče.
te godine prednja vuča uopće nije igrala ulogu,jer je bilo tako suho,prednji kotači u zraku i gaas,samo su klinovi pucali ,nema proklizavanja ;)
te slike nažalost nemam :p
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
DSC01375Kopiraj.jpg

Antonio jeli ovo domaca proizvodnja ili neka ind. Ovakav bi mi pasao, cijena me zanima.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,338
Agroservis Virovitica ih proizvodi, da se cjenkat, nas je došao oko 15000 kuna.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
nas je došao oko 15000 kuna.

Na ovu cijenu nezelim se cijenjkati, previse mi je to.
Agrokula na sajmu u Gudovcu su nudili sa dva radna tijela po cijeni nesto oko 1000e a za trece radno tijelo nevjerujem da moze kostati jos 1000. Inace mi se ovaj tvoj na oko jako svidio i isto mi treba za traktor 130ks. Reci mi jos dali ga Jony nemoze dublje vuci sa sva tri noza ili vi tako zelite? Pitam jer sam ja ljetos u onoj susi vuko sa dva noza na dubinu oko 80cm.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
sve to štima a to radite trag do traga ili kako???
vidim da je razmaka poprilićan između 2 tjela. koja dubina se preporuća i akd je najbolje vrijeme za to???
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ovaj od dine sa dva zuba ide odlicno za traktor od 80ks
 
B

BAGERISTA

Guest
Čemu služe,,,ovi nastavci na dnu zubi,,,,,,nači koji su obiješeni..........:!::!::!:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
to bi trebalo dole u zemlji ostavljati kanal kao drenazna cijev kod nas to zovu prirodna drenaza..
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
ovakav podrivac kakav ima antonio,od agroservisa,za takvog smo se i mi zanimali,samo sa 2 radna tijela,prije neke 2 godine cijena mu je bila 11 000 kuna, i naravno da smo odmah odustali.
te našli ovog što sad imamo,i više nego duplo povoljnije...

kikic MF
da,ide se trag do traga
najbolja dubina je što dublje možeš,hehe,prve godine to bude bilo najteže,ali iako je 60 cm,vidi se vec znatna promjena. najbolje vrijeme za to je kada je najviše suho,a to je u pola ljeta,obicno se sa podrivacem ide poslje strništa.

evo na primjer sad u proljece,gdje je bilo podrivano ja vec mogu sijati,a tamo gdje nije bilo,još je mokro,a da ne govorim koliko se lakše ore...

zeko
da,za 80 ks duplaka,ovaj sa 2 radna tijela je najtaman

BAGERISTA
oni služe da dolje ostave kao kanale za vodu,znači da dolje na dnu ne ostane samo crta kako je podrivac prošao...
 
B

BAGERISTA

Guest
zeko,,,,,,dino

zahvaljujem..:supz:

Sad mi jasno,,,mada nisam nikad pita čemu služe,,,........
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
nevjerujem. sigurno bi mu falilo kila, a vjerojatno i snage.

clan dino ima podrivac sa 2 radna tijela i mf-a 80ks bez prednje vuce.

pa vjerovatno bi nasem falilo kila,a sad za snagu neznam,jbg nemora ic prvom brzom,moze ic i 4 sporom
i sad citam sve ove komentare,i najvjerovatnije cemo uzet,sa dva radna tijela
pa i ako nemogne ic 50+cm,moze ic sigurno 40-45
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
jbt pa ja ako hoću dublje orati,izorem tih 40-45 cm.

ali sam znaš kako jak traktor imaš i kakvu zemlju imaš.

možeš sad uzeti sa 2 radna tijela,pa ako ne bude išlo,za početak skineš jedno i radiš sa jednim,a onda sljedece godine ce sigurno ic lakše,pa staviš i to drugo...
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
jbt pa ja ako hoću dublje orati,izorem tih 40-45 cm.

ali sam znaš kako jak traktor imaš i kakvu zemlju imaš.

možeš sad uzeti sa 2 radna tijela,pa ako ne bude išlo,za početak skineš jedno i radiš sa jednim,a onda sljedece godine ce sigurno ic lakše,pa staviš i to drugo...

e upravo i mi to razmisljamo,ako nemogne sa dva radna tijela,sniknu cemo jedno
i sa njim ce sigurno ic
 
B

BAGERISTA

Guest
MOČNO,,,,,,,,,,,:prayer::prayer::prayer:ala je ga se ima šta vidit..
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
to je pegoraro??
kolko ks ga vučeš?
kolko dubina najviše?
kolko zuba ima?
i imas valjak za njega iza?....:D
 

Najnoviji postovi

Na vrh