• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poginuo pokušavajući upaliti traktor

M

Miško 007

Guest
A evo je i sluzbena verzija dogadjaja... Ovu prvu sam cuo usmenom predajom, pa je krivo bilo shvaceno.

Dakle, vozac veceg traktora sa sjetvospremacem je imao u krvi preko 3 promila alkohola i obilazio je jednog djeda koji je s malim traktorom i sijacicom isao cestom. Suputnik u velikom traktoru je poznavao djeda i rekao vozacu velikog traktora da ne obilazi ovog, jer ce djed uskoro skrenuti u dvoriste. Ovaj, pijan, boli ga briga, krenuo obilaziti i zakacio je sjetvospremacem sijacicu, prevrnuo mali traktor, te je djeda pregazio preko glave... :( :(


Dakle, decki moji, pice i voznja nikako ne idu zajedno, jer se dogode ovakve pizdarije.

Budala takve bi trebalo doživotno zatvoriti takvih ima puno i jako su opasni na cesti... :supris:
 
B

BAGERISTA

Guest
Za tragediju malo triba.......:(nesretno dijete,če imat traume čitav život):roll:

Žalosno,,ali istinito,,,sad moremo reč ča čemo,,ali istina je da i dijeca voze traktore,,(kao i moji),,i eto kad bi svi na to mislili,,niko ih nebi ni učio,,,,ali kud za tanjraču vezat još i prikolicu,,,to bi volija znat...............:scratch:scratchmakar možda i nije uzrok nesreče,,prikolica..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nesreča se desi za tren oka ,ali kada netko od nas nije bar imalo silovao situaciju oko nekog posla i napravio nekakvu pizdariju,najgore je kada netko strada a svi okolo prepametni kao meni se to ne može desiti evo dolazi jesen i budemo se nažalost naslušali o otkinutim djelovima tijela i nedaj bože smrtnim slučajevima od berača,kombajna, komušača raznih pila i svega drugoga što nas može stajati života zato usporimo malo jer nije posao zec da bude utekao:madmana:
 
B

BAGERISTA

Guest
Potpisujem...........8),,..
A da ne pričamo,,da se i sami nekad dovedemo,,u situaciju,,sličnu ovoj,,,i tek kad vidiš ovo,,,ti dođu na glavu gluposti koje nekad delaš.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh