• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Hvala na informaciji. :ppozdrav:
No, mene više zanima na koji način (kaj treba unijeti) da se dobije takav razultat. ;)
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Što manje čitaj ove podkategorije. Tebe zanima amatersko sredstvo, primjena u povrtlarstvu i povrtna kultura, sve drugo je samo zbunjujuće i ne daje nikakve rezultate, jer niti jedno ekološko/manje štetno sredstvo nije dostupno za amatersku primjenu jer treba platiti izobrazbu 😉
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Bit će samo nešto krivo uneseno, ovo ti mogu reći i bez tog kalkulatora da je jedino Mospilan dostupan za amatere, a evo i stručnog iskaza.

View attachment 59220
Za Mospilan 50 gr, sam ovdje kod mene u VŽ morao dati na uvid karticu, prije nepunih tjedan dana.
Ja zaista više ni ne pratim i nemam pojma što bi išlo pod amatersko.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Za Mospilan 50 gr, sam ovdje kod mene u VŽ morao dati na uvid karticu, prije nepunih tjedan dana.
Ja zaista više ni ne pratim i nemam pojma što bi išlo pod amatersko.
Pakiranje od 50g isto spada pod amatersko, to je čista neinformiranost prodavača, ništa drugo.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Ma neda mi se svaki dan svađati sa svima takvima. Pokažem mu iskaznicu i idem svojim poslom. Ne, neda mi se više ispravljati sve to 😖😥🙃
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Šljiva nam je opet lijepo procvala, kao i prošle godine, ali nismo radi mraza imali od nje ništa:
IMG_20230402_112711.jpg
IMG_20230402_112719.jpg
Sad gledam najavu vremena kroz par dana 😖😥, opet prognoziraju minus 3 i minus 4
Screenshot_20230402_113031.jpg
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
727
Prosle godine je kod mene bilo sljiva da su grane pucale. Ove sumnjam da bude ista. Sljive su divljaci, ali nisu sitne. Srecom nije bilo rakije, stari je lijen.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Ovo nije "za birtiju" ali ne znam kamo postaviti, da bude viđeno, vrijedno je pogleda:
Plava liga.jpg
Na njima svijet ostaje, bravo za sve te malene.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,930
Ode taj njegov svijet u......
Što piše na majci djevojke, prva slika?
.........
.........
O, jebate!
Ovima Srbima dosadno jer nemaju protiv koga ratovati pa "održavaju kondiciju" međusobno se ubijajući????
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
i ovo sranje od neki dan bude sad debelo iskorišteno da se razoruža narod , jer narod bude kad tad u pravom smjeru okrenuo cijevi
vlast 1 :narod 0
 
  • Like
Reactions: ZJ

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,930
Ništa od toga!
Kad je počeo počeo DR, čovjek donio pušku iz 2.s.r (bio u Partizanima K98) namazanu kolomazom i omotanu u neko platno, bila uzidana u zid štale. Jedino smo morali napraviti novi drveni kundak.
Što misliš koliko ih je ostalo "zazidano" poslije DR?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nula
a policija iskoristi bilo kakvi izgovor da napravi pretres

e sad imate pravo na to gledati da su stradali nevini i da su to nečija djeca ..na žalost tak je to ,gine se svaki dan ..od ceste , bazena , bicikla , planinara , droge , gladi, rata
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,707
Nisu poginuli od takvog "sumnjivog", već registriranog oružja.
Pokoj im duši :(
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Uvijek su se događale tučnjave, svađe, s koje kakvim ishodima. Međusobne udaljenosti su usporavale protok i dotok informacija o svemu i o takvim događajima. Danas u vrijeme Interneta i sve prisutnih mobitela sve se to događa s projenosom u živo. Istina je i da mladi uglavnom skidaju i skupljaju informacije s Interneta, pa poprimaju tip univerzalnih. Gadna je okolnost da je među ljudima od zadnjeg rata, skrivenog, još jako puno oružja. Sve su to uzroci da gotovo svakodnevno primamo saznanja i informacije o teškim zlodjelima čak i s jako tragičnim posljedicama.
Što možemo poduzeti da poboljšamo ovaj naš svijet? Možemo mi pojedinačno pokušavati bilo što, uvijek to bude nešto kao ono ružno "psi laju - karavane prolaze". Što predstavlja jedan dobar čin, ili namjera pojedinca u stihiji i stampedu mase koja srlja naprijed, u nove nepoznanice. Ništa, pojedinac nestaje ispod kopita takvog stampeda.
Žao mi je svake žrtve u počinjenim nedavnim zločinima, moja iskrena sućut obiteljima.
Preobrazba društva mora krenuti odgojem od kolijevke, roditelji moraju davati ispravan primjer i odgoj svojoj djeci, onda tek slijedi okolina - društvo i u maloj mjeri škola.
Sve dotle dok se ne budemo kotrljali kroz život tako, s nama i oko nas bude gospodarilo zlo i naopako.
Kućni odgoj, bez nasilja je temelj zdravog društva.
 

Najnoviji postovi

Na vrh