• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Mali osvrt:
Dok je @Deda Marek u šali napisao forumašu "da mu mošt nije dobar, da ga treba hititi (ali) v grlo", nije trebalo taj šaljivi dio izbrisati, u sklopu drugih "nekompatibilnih postova", ne bi trebalo dobre ljude ubijati u pojam s nedovoljno odvagnutim moderatorskim presudama i kaznama. U svakom kukolju uvijek ima i neko zrno dobrog žita, a u svakom žitu se nađe i kukolja. Lako je izgubiti dobrog forumaša, puno teže ga je prepoznati i imati... Iskreno se nadam da @Deda Marek i dalje povremeno pročita koju rečenicu, pa na kraju skuži da "niti jedna krčma ne može biti toliko loša koliko on može biti dobar forumaš". :ppozdrav:
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,940
@Deda Marek ,drago mi je da pratiš forum, bez obzira na neke,nazovimo to nesuglasice između pojedinih članova. Živ i zdrav ti meni bio.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Isto ko i svi drugi...ovo je "rat carinskih lobija".
Mo'š mislit kak je ono iz Španjolske nezatrovano...

Pogledajte statistiku korištenja pesticida u HR i nekim drugim eu zemljema, pa budete vidli da je ~5x manja nego u Nizozemskoj, npr...
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,099
A što mi jedemo? :eek: :mad:
Da... koristimo svercane pesticide iz BiH koji nisu sukladno EU odredbama i koji su opasni za okolis.
Spanjolcima je preskupo to svercati iz BiH pa ne spricaju mandarine
 

Najnoviji postovi

Na vrh