• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ne! Dobiješ Golju punog krompira za prvu turu ležajeva, ha da!

Jebate, jel to već dan ili imaju dobru imitaciju danjeg svijetla u trgovini?

E sad dali mi treba ovaj tren, ne, ali dali će trebati, pa možda. Prvo mi pada na pamet da bi se moglo od toga napraviti suport za tokarski :unsure:
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Meni je dosta pušaka prošlo kroz ruke ali ni jedna nije imala ležajeve..da nije neki novi patent kojeg nisam susretao?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,975
Naj cugati tak rano!
Poljoprivrednik bi iz ležajeva vadio kuglice i punio patrone! Jasno?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kak je išla ona reklama od makromicro ako vas ne varam.. predi smo punili čahure zdej pak punimo tonere..
 
Posljednje uređivanje:

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
728
Dali je netko razmišljao o ulaganju u oružje pri tome mislim na dionice određenih firmi za proizvodnju lakog i teškog naoružanja?

Čini mi se kako bi to bila vrlo dobra odluka i investicija, predviđam da će u toj branši sada biti BOOM, pogotovo u Europi, počevši od Njemačke i Poljske, preko skandinavskih zemalja pa po cijelom istočnom bloku, a bogme i zapadnom.

Ili bi bilo još bolje osnovati svoju firmu za proizvodnju oružja, primarno municije, hajmo napraviti strojni prsten i puniti sačmu, i toga će trebati kada za to sođe vrijeme.
Vjeruj mi, nvidia, intel, amd. Sve se, pogotovo u ratu, vrti oko silicija. Što se prave tvornice tiče i zbilja opipljivog proizvoda, ne možeš to započet bez ozbiljnih političkih poznanstava. Municija, isto nemoguće u RH, odnosno EU imat konkurentan proizvod. Zakoni i regulative za čuvanje, proizvodnju i skladištenje eksplozivnih tvari u EU su toliko ekonomski zahtjevni da ti ne možeš ponudit jeftiniji metak od primjerice srpskog. Srbi rade dovoljno dobru municiju, morat ćeš mi vjerovat sve na riječ, ako baš krenem u detalje opet ću naje jer su nam je svima ugovor takav kakav je i to sve za 1100-1200 eura na račun. Neto i neoporezivi dodatci. Imamo Hrvatsku. Bolje, ako te svrbi, Intel, amd, nvidia ili stanovi. Nema veze ako balon pukne i cijene odu dolje, vidiš da nikome od vladajućih nije u cilju porez na više nekretnina. Usput iznajmiš stan, iznajmiš garažu, svaki mjesec minimum 500 eura kapa za dvosoban stančić i malu garažicu. A tvoje je.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
728
Prije Muha junior. Treba imat takve roditelje, zaljubljenike u mehaniku.;) Tada je sigurno bilo batina ako si bicikl bez pitanja uzeo, kamoli tomosa tko je imao. Probusena guma na biciklu, sigurno se sfinkter stegnuo, suze u oku, "ajoj kaj cu sad" jer ujutro otac mora na posao u "fabriku".
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,758
@cvajko997, ne spominji @MUHA-juniora u tom kontekstu.
Takav je valjda bil dok je nosil pelene

Taj dečec je sa 10-tak godina tada, sastavil motor na mojem traktoru, poslije reparature (pred 10g.Bilo je i slika, ali ih je PB obrisal).

Čast pmi je poznati ga i biti svjestan njegovog iskustva i znanja.
Jest da je triput mlađi od mene, ali mnogi meštri, mojih godina, bi mu mogli samo prati dijelove.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
728
Ne razumijem sto sam ja krivo/lose napisao. Deda Marek je saljivo oznacio Muhu originala. S obzirom na godiste i eru, koju na srecu znam samo sa slika i narodne predaje, konstatirao sam da ce prije Muha junior bit/bio je, nego Muha original, prvenstveno zbog ere u kojoj je roden. To si ti sad potvrdio. Sliku koju je Deda Marek postavio, ja vidim bicikl, kineski agregat i 2 mala deckica. Ne znam gdje smo skrenuli sa teme. :hahah: 🎼
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,758
Nisi ni kaj krivo rekel.
Komentiral sam da su ovi na slici preveliki ;)
 
Na vrh