• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Španjolci su loše krenuli i onda se malo po malo raspali.
Naši su im zabili jako puno golova, ali smo i jako puno primili.
Španjolski golmani nisu imali svoj dan, naši su golmani nekih par udaraca obranili, ali u nastavku budu morali obraniti i više.
Samo da nas sad euforija ne ponese.
Screenshot_20240115_091049.jpg
Šteta kaj sam bil vu pravu iza Španjolske 🤕😥 mi Hrvati i naša euforija, uvijek i uvijek...
Konobar, daj još jenu rundu da vtopim tugu 🤕
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,977
Baš iz toga razloga sam radije mišljenje zadržao za sebe i nisam htio komentirati utakmicu protiv Španjolske.
Dobro nam je sada u ovome trenutku došla pljuska, da se i mi malo spustimo na zemlju, možda će si i oni sada neke stvari posložiti u glavi i imati drugačiji pristup prema protivniku, nije dosta samo biti favorit na papiru, treba to i opravdati na terenu. Glavu gore, idemo dalje, vidjet ćemo kako će na kraju sve završiti, ima tu još puno prostora za napredak, u svakom slučaju želim im sreću.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
SLicni je kao i s vatrenima u niskozemskoj..ali baš nećem


Vaterpolo nitko niš ?..a bliže su zlatu nego rukometaši bronci.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,977
SLicni je kao i s vatrenima u niskozemskoj..ali baš nećem


Vaterpolo nitko niš ?..a bliže su zlatu nego rukometaši bronci.
Ovu prvu rečenicu niti ne razumijem, trebao bi koristiti google prevoditelj da ponekad shvatim o čemu se radi.
Naravno da se prati i vaterpolo, zasluženo su tu gdje jesu, možemo biti ponosni, iskreno se nadam da će uzeti zlato i da se svi skupa možemo veseliti sa njima.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
20 minuta isteklo... :mad: pa poooonovi

"Interna komunikacija koja je procurila u medije pokazala je kako ni zaposlenici kompanije nisu bili uvjereni u sigurnost zrakoplova. Jedan je za zrakoplove 737 Max rekao da su ih "dizajnirali klaunovi, a da ih nadziru majmuni", a u drugim komunikacijama su zaposlenici govorili kako ne bi pustili članove svoje obitelji da sjedaju na letove u zrakoplovima Boeing 737 Max."
a i ti u svašta povjeruješ , kad bi te prvi put vidio tražio bi te posuditi 200 ojra ..nikad ih ne bi vidio .Prodao bi ti takvu priču da se ni sam ne bi mogao susdržati od smjeha
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
d li se u poljobirtiji gdje uobičajno muški tračaju smije ova teme ?
da li pratite ovog lika i kaj mislimo o tome ?

ima tu svega , dobro i lošeg..iskrenog i glume .interesa i lažnog morala a bome i prljavog novca


Nitko nije ovo kometirao , strašno sam razočaran ..jadna ta dječica
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
751
Razlika između kapitalizma i socijalizma je što u jednom sistemu radnik na traci si može priuštit novi autić i kućicu stan, a u drugom mu je legalna plaća dovoljna da si pokrije hranu i stanarinu u stanu koji nikad pa ni tad neće bit njegov. Živio liberalni kapitalizam i 5% najbogatijih koji imaju kao i 95% ostalih! :ppozdrav::coffee::coffee:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
ma nije valjda žalost radi rukometa?
od svega više me zanima koji pogodba je u igri za izbacivanje španjolske
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Šta se događa u rukometu?

Ozbiljno pitam. Rastsvljam i podmazujem škare u šupi pa nisam u toku
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Baš sam lijepo ošmirglao šipku koja prenosi silu i nož. Nož nauljio. Šipku ofarbao u goldoni boju (jedino taj sprej imao).

I s lampom sad isprobao na lugošu i mogu vam reći da rade super.
IMG-20240118-WA0023.jpeg
 

Najnoviji postovi

Na vrh